بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی

بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی :

در این روز ها در بازار داخلی بحث ها و صحبت های زیادی در مورد بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی وجود دارد و در این بین افرادی برخی از دستگاه هایی آمریکایی که فقط کاربرد ژئوفیزیک و زمین شناسی دارند را به عنوان بهترین فلزیاب تصویری آمریکایی به فروش می رسانند. بنابراین در این مطلب قصد داریم برخی از واقعیت ها را در مورد این نوع دستگاه ها به اطلاع شما برسانیم تا در دام افراد سودجوء و کلاهبردار نیفتید.

بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی

فلزیاب های آمریکایی بخاطر طراحی و کیفیت بالایی که دارند همیشه زبان زد عام و خاص می باشند ، البته این موضوع فقط در زمینه دستگاه فلزیاب نمی باشد ، در مورد کالاهای دیگر هم این موضوع صدق می کند. همانطور که در بالا گفتیم یکی از موضوعات داغ این روز های  بازار داخلی خرید و فروش فلزیاب موضوع بهترین دستگاه فلزیاب آمریکایی یا فلزیاب تصویری آمریکایی می باشد. در ادامه در مورد دو دستگاه فلزیاب صحبت خواهیم کرد به عنوان فلزیاب تصویری آمریکایی در بازار به فروش می رسند.

فلزیاب Cobra 400 (کبری ۴۰۰) :

فلزیاب Cobra 400 یک دستگاه GPR ساخت آمریکا است که برای تشخیص لایه های زمین ، حفره ها و اتاقک ها مورد استفاده قرار می گیرد. باید با نکته اشاره کرد که این دستگاه توانایی کشف اهداف فلزی را ندارد و برای فعالیت زمین شناسی و ژئوفیزیک طراحی شده است.

ویژگی های دستگاه گنج یاب کبری ۴۰۰ :

  • ارائه تصاویر کاملا ۳ بعدی
  • فرکانس قابل تغییر ۱۰۰ تا ۹۰۰ مگاهرتز
  • عمق کاوش ۱۰ متری
  • دارای GPS داخلی برای ثبت مکان های اسکن شده ، فاصله ها و …
  • قابلیت کار بین ۶ تا ۸ ساعت به صورت مداوم
  • دارای باطری لیتیوم یونی ۱۰,۸V (6,6 Ah), 71 Wh
  • قابلیت کار در انواع مختلف شرایط محیطی و خاک های مختلف
  • طراحی بسیار مدرن و حمل و نقل راحت و آسان
  • قابلیت کار با انواع سیستم عامل های موجود

 

فلزیاب COBRA-WIRELESS-GPR :

فلزیاب COBRA WIRELESS GPR یکی دیگر از دستگاه های باستان شناسی ساخت کشور سوئد می باشد. این دستگاه بخاطر شباهت اسمی که به کبری ۴۰۰ آمریکا دارد برخی افراد نیز اط این مسئله استفاده می کنند و به عنوان دستگاه آمریکایی به فروش می رسانند. COBRA WIRELESS GPR هیچ گونه حساسیتی به طلا ندارد و برای دریافت اطلاعات از لایه های زمین به صورت سه بعدی استفاده می شود.

 برخی از فلزیاب هاس تصویری ما :

 

برای دریافت اطلاعات بیشتز در مورد انواع فلزیاب های خارجی و ایرانی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۸۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

راهنمای کار با فلزیاب ها

راهنمای کار با فلزیاب ها | چگونه فلزیاب ها کار می کنند ؟ استفاده از فلزیاب در این روزها آسان است ، اما برخی افراد کنجکاو می‌خواهند درک بهتری از نحوه کار آشکارسازهای فلزی داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید