بهترین فلزیاب های عمق زن

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های عمق زن | بهترین آشکارسازهای فلز عمیق چیست؟

شما فقط از یک دوست یا اعضای خانواده در مورد طلا، نقره و یا جواهرات خبری دریافت کرده اید. شما ایده خوبی دارید که جستجو را آغاز کنید و اکنون به بهترین فلزیاب عمیق نیاز دارید تا آن را پیدا کنید.

گام ۱: واقعیت را از داستان جدا کنید

گام اول شما در هر شکار گنج این است که سعی کنید حقیقت را از عرفان جدا کنید. بسیاری از شایعات و افسانه ها درباره انبارهای زیرزمینی گنج، یا انبارها، بر اساس برخی از جزئیات واقعی است. در طول تاریخ، مردم ارزش های خود را از حرص و طمع و یا از ترس ارتش و دیگر مهاجرین به دست آورده اند، امیدوارند روزی بروند و گنجینه خود را به دست بیاورند. حتی امروز، این عمل غیر معمول نیست.

بنابراین، قبل از سرمایه گذاری در تجهیزات یا سفرهای بزرگ، تحقیق را تا حد ممکن از قبل انجام دهید. به دنبال هر سرنخی که ممکن است نوشته شده است و یا از طریق نسل به نسل به صورت شفاهی منتقل شود. یک رکورد از جزئیات حتی کوچک نگه دارید آنها ممکن است بعدا مفید باشند.

بهترین فلزیاب های عمق زن

مرحله ۲ : تعیین کنید که گنجینه چقدر مدفون است

گام دوم شما این است که براساس تحقیقات خود تعیین کنید که چقدر گنج عمق دارد . اغلب افراد، گنج های زیادی را در زیر زمین در ظروف بزرگ دفن می کنند. برخی از بزرگترین ذخایر تا به امروز با استفاده از آشکارسازهای عمیق نفوذ یافته اند. اگر به دنبال طلا یا دیگر فلزات گران بها هستید که عمیق تر از یک متر دفن شده اند، شما نیاز به یک آشکارساز فلزی با عمق کاوش بالا دارید. بر خلاف آشکارسازهای سنتی ، که برای یافتن اقلام کوچکتر ساخته شده اند، یک آشکارساز فلز متشکل از زمین می تواند با استفاده از کویل های ویژه ای که سیگنال ها را انتقال می دهند، نفوذ می کنند. هنگامی که سیگنال به گنج می رسد، آن را به آشکارساز فلز متوقف می کند، که مکان را مشخص می کند.

تا همین اواخر، آشکارسازهای عمیق تشخیص فلزات ( میتوانید پست راهنمای نهایی تشخیص فلزات را مطالعه فرمایید) نمی توانستند نوع فلز متخلخل را شناسایی کنند. با این وجود، با ظهور فن آوری های جدیدتر مانند آشکارسازهای Makro، اکنون می توان نوع فلز در زمین را شناسایی کرد.

بهترین فلزیاب های عمق زن

مرحله ۳: بهترین تکنولوژی فلزیاب را انتخاب کنید

پالس القایی

تکنولوژی پالس گنجینه های عمیق را در چارچوب ترین چشمانداز ها قرار می دهد. طراحی Detech Pulse به طور پیوسته و یک سری از پالس های الکتریکی کوتاه را در سرتاسر سریع دریافت می کند و زمین را اشباع می کند. پاسخ های بازگشتی در صفحه نمایش دیجیتال ۲D نمایش داده می شوند. بر خلاف همه آشکارسازهای پالس فلزی متداول، تکنولوژی پالسی تفسیر کننده Detech می تواند بین فلزات غیر آهنی و فلزات غیر قابل تشخیص باشد. این وسیله وسیعی از فلزات گران بها را در اختیار شما قرار می دهد. فن آوری پالس می تواند در محدوده وسیع تری از شرایط زمین از سایر فن آوری ها کار کند.

فلزیاب های پالسی بت عمق کاوش بالا :

 • Detech SSP 5100 Deep Seeking

سیستم های تصویربرداری سه بعدی

 • Nokta Makro Inventor Pro Pack
 • Nokta Makro Inventor Standard Pack Smart

گریدومتر

تکنولوژی گریدومتر می تواند تعیین کند که آیا یک جسم در زمین فلزی، معدنی یا یک غار یا حفره است. دو سنسورهای مغناطیسی در پروب گریدیومتر سیگنال های زمین را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل می کنند. سنسور اول به سادگی سیگنال های مثبت (+) را اندازه می گیرد، در حالی که دیگر سیگنال های منفی (-) را اندازه گیری می کند. هنگامی که فلز شناسایی می شود، مقدار مثبت افزایش می یابد در حالی که مقدار منفی کاهش می یابد. وقتی غار یا حفره شناسایی می شود، مقدار مثبت در حالی که مقدار منفی افزایش می یابد، کاهش می یابد. هنگامی که مواد معدنی شناسایی می شوند، مقدار منفی تغییر نمی کند به این دلیل که مقدار مثبت افزایش می یابد. نتایج به صورت بصری در تجزیه و تحلیل تصویر ۳D در صفحه نمایش آسان قابل درک است.

گریدومتر های با عمق نفوذ بالا :

 • DRS Electronics Stealth Scanner Pro
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional

مکان یاب مغناطیسی دور برد

این تکنولوژی منبع میدان الکترومغناطیسی تا ۱۰۰۰ متر در اطراف شما را نشان می دهد. مختصات دقیق میدان مغناطیسی بر روی صفحه نمایش در ارتباط با مکان شما نشان داده می شود. شما همچنین می توانید از این پروب طولانی استفاده کنید تا به طور عمودی زمین تداخل میدان مغناطیسی را نشان دهد که نشان دهنده فلزی یا حفره های زیر زمین است.

 آشکارسازهای فلزی عمیق دنباله دار مغناطیسی :

 • DRS Electronics Proradar X1 Professional

فرکانس بسیار پایین (VLF)

فرکانس بسیار پایین (VLF) ( میتوانید پست مقایسه سیستم VLF و PI را بخوانید ) برای یافتن گنجینه های عمیق استفاده می شود. این تکنولوژی سیگنال را از طریق کویل فرستنده ارسال می کند و سپس سیگنال را از طریق سیم پیچ دریافت می کند. این یکی از رایج ترین و محبوب ترین فن آوری های مورد استفاده در امروزه فلزیاب های مدرن است.

آشکارسازهای فلزی VLF عمیق:

 • Makro New JeoHunter Deep-Seeking 3D Dual System
 • Makro deephunter Pro
 • Makro JeoTech
 • Garrett GTI 2500
 • Whites TM 808
 • Fisher Gemini-3

گام چهارم: انتخاب دقیق

وقتی قرار است یک فلزیاب برای جستجو بخرید , زمان را برای انتخاب بهترین فلزیاب در نظر بگیرید. سرمایه‌گذاری شما می‌تواند بازده بزرگی فراهم کند . شما می‌توانید یک واحد پایه را برای زیرش بگیرید .

انواع مختلفی از آشکارسازهای فلز عمیق وجود دارد که می تواند به شما کمک کند که گنج خود را پیدا کنید. در زیر یک لیست از محبوب ترین مدل ها است که بر اساس قیمت و قابلیت های سازماندهی شده اند. به یاد داشته باشید که دو آشکارساز جعبه برای کشف گنجینه های بزرگتر و همچنین رگه هایی از طلا طبیعی که عمیق در زمین دفن شده اند طراحی شده اند. آنها برای تشخیص سکه های فردی یا قطعات کوچک طلای طبیعی ساخته نشده اند.

بهترین فلزیاب های عمق زن

سطح مبتدی آشکارسازهای فلزی عمیق :

 • Fisher Gemini 3
 • Whites TM 808

Gemini 3 یک مدل ورودی است که توسط بخش سرگرمی Labs Hobby منتشر شده است و برای کشف گنجینه های عمیق خرد شده طراحی شده است. این یک دستگاه نسبتا ساده است که کار می کند و کار خوب انجام می دهد. TM-808 ساخته شده توسط White’s Electronics نیز واحد بسیار مستقیم برای استفاده و کارکردن است. این آشکارسازها همه فلز هستند و نمیتوانند نوع هدف را قبل از اینکه آن را حفاری کنند شناسایی کنند. در حالی که این واحدها اهداف را به طور عمیق به عنوان واحد های بالای خط قرار نمی گیرند، اما آنها می توانند انتخاب خوبی برای کسانی که بودجه زیادی ندارند باشد.

سطح متوسط فلزیاب های عمیق :

 • Detech SSP 5100 Deep Seeking
 • Garrett GTI 2500
 • Makro JeoTech
 • Garrett ATX Deepseeker
بهترین فلزیاب های عمق زن

یک واحد جستجوی عمیق است که مزیت اضافه شدن یک یابنده هدف دوگانه را دارد. این واحد قادر به شناسایی اهداف در عمق یک فوت با کویل جستجوی استاندارد است. هنگامی که شما کویل تعدیل کننده عمق را وصل کردید، فلزیاب به یک حالت جستجو عمیق و تمام فلز تبدیل می‌شود.

برای یک آشکارساز فلز عمیق متوسط، Makro JeoTech منحصر به فرد است زیرا توانایی تشخیص بین فلزات آهنی و غیر آهنی دارد. همچنین می تواند حفره های زیر زمین را کشف کند، که مهم است اگر شما به دنبال پیدا کردن تونل یا ظروف از سنگ های قیمتی که هیچ فلزی وجود ندارد. در حالی که هیچ آشکارساز فلزی ۲ جعبه نمی تواند الماس، یاقوت یا دیگر سنگ های قیمتی را پیدا کند، این واحد می تواند هدف مورد نظر خود را پیدا کند.

سطح حرفه ای فلزیاب های عمیق :

 • Makro New JeoHunter Deep-Seeking 3D Dual System
 • Makro deephunter Pro Metal Detector System

سطح بسیار حرفه ای فلزیاب های عمیق :

 • DRS Electronics Stealth Scanner Pro
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional
 • Nokta Makro Invenio Standard
 • Nokta Makro Invenio Pro

پیشرفته ترین دو جعبه آشکارسازهای فلز عمیق در دسترس امروز توسط DRS الکترونیک و ماکرو آشکارساز تولید می شود. هر دو دستگاه سنجش از راه دور نرم افزار اسکنر DRS الکترونیک و Macro جدید سیستم جستجوگر دوجداره جستجوی پیشرفته JeoHunter می توانند فلزات گرانبها را در عمق زیاد شناسایی کنند. این تکنولوژی شما را از حفاری غیر ضروری صرفه جویی خواهد کرد. JeoHunter یک صفحه نمایش تمام رنگی با تجزیه و تحلیل تصویر سه بعدی و ارائه منوها و تجزیه و تحلیل را در زبان انگلیسی یا اسپانیایی فراهم می کند.

اگر شما راهنمای شخصی برای انتخاب بهترین مدل برای نیازهایتان داشته باشید, با یکی از متخصصان محصول خود تماس بگیرید . ما از بحث در مورد نیازهای خاص خود و پیشنهاد بهترین تجهیزات برای شما خوشحال هستیم . هر جا که سفر شما به پایان برسد , ما آرزوی موفقیت در جستجوی گنج مدفون را داریم . گوشی را بردارید و با یکی از متخصصان محصول خود صحبت کنید . ما اینجا هستیم تا به شما در انتخاب بهترین آشکارساز و لوازم جانبی برای نیازهایتان کمک کنیم .

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید