بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

در این راهنمای ما نگاهی به بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا می اندازیم . ما فرکانس عملکرد، تکنولوژی، سهولت استفاده و هزینه را برای ارائه توصیه های بالا به ما مقایسه کردیم.

چگونه یک فلزیاب برای کاوش طلا انتخاب کنیم

البته، انتخاب نهایی خود به اولویت و هزینه بستگی دارد، اما برای خواندن بررسی ها و مشاوره در مورد مزایای تشخیص فلزات با ما همراه باشید. شما به دنبال یک طیف آشکارساز خاص برای پیدا کردن طلا نیستید، زیرا همه فلزیاب ها سیگنال خود را انتخاب می کنند، اما با یک فلزیاب حرفه ای، احتمالا چیزهای خوب را پیدا خواهید کرد. همچنین به شما کمک می‌کند قطعات خاک کوچک‌تر و عمیق‌تر را که فلزیاب های استاندارد آن را به سختی شناسایی می‌کنند پیدا کنید .

آشکارسازهای طلا معمولا ارزان تر از فلزیاب های استاندارد هستند، اما چون آنها کار بهتر را انجام می دهند، ارزش آن ها در طلا باز پرداخت می شود . به دنبال ویژگی هایی که فکر می کنید به شما کمک می کند، مانند تعادل زمین اتوماتیک، بازخورد صوتی پیوسته و تکنولوژی که فیلتر کردن ناخواسته را داشته باشد .

چگونه تکنولوژی برای پیدا کردن طلا کار می‌کند

اگر به مکان‌هایی که طلا در آن یافت می‌شوند نروید ، حتی با یک سری از مدل دامنه حتی نمی‌توانید آن را پیدا کنید . تحقیقات سود تقسیمی را به سایت‌های اکتشاف طلا , مجوزهای آن‌ها و فراموش کردن رودخانه‌ها پرداخت می‌کنند . بسیاری از حلقه‌های طلا در آب یافت می‌شوند . طلایاب از طریق هدایت الکتریکی کار می‌کنند . آن‌ها میدان مغناطیسی را از سیم‌پیچ جستجو وارد زمین می‌کنند و در عوض یک میدان الکترومغناطیسی را دریافت می‌کنند . آشکارساز برای هشدار دادن به شما بوق می‌زند .

دستگاه‌های متخصص شناسایی طلا همه فلزات را انتخاب خواهند کرد , اما آن‌ها تمایل دارند تا رسانایی را که طلا ایجاد می‌کند پیدا کنند و بین آن سیگنال و سیگنال‌های ارسالی توسط دیگر فلزات از قبیل آهن و آلومینیوم تشخیص داده شوند .

فرکانس کار

یک کیلوهرتز، تعداد امواج است که یک آشکارساز فلزی می تواند به خاک ارسال کند. به عنوان مثال، ۵ کیلوهرتز ۵۰۰۰ امواج را در ثانیه می فرستد. هر چه کیلوهرتز بالاتر باشد می‌توانید طلا پیدا کنید . فرکانس‌های بالا , طول موج‌های کوتاه‌تر دارند و هدف‌های کوچک‌تر را با رسانایی کم‌تر , مانند قطعات و تکه‌های طلا می‌یابند . به همین دلیل است که طلایاب ها معمولا دارای ظرفیت کیلوهرتز بالاتر نسبت به مدل‌های چند منظوره هستند .

مواد معدنی زمین

خاک معدنی یک مشکل است، زیرا باعث سردرگمی و ساعت های بی پایان می شود که به طور ناگهانی برای یک هدف که در واقع نیست وجود ندارد. ترکیبی از مواد شیمیایی، مواد معدنی و همه چیزهای خوب است که زندگی را به ارمغان می آورد. این بدان معنی است که مقدار خاصی از مغناطیس دارد ، آشکارسازهای فلزات مشابه برای یافتن فلز استفاده می کنند.

این به این معنی است که فلزیاب شما ممکن است توسط رسوبات مواد معدنی در خاک تنظیم شود . خاک کهنه اغلب به شدت ضد عفونی است چون باران باعث می‌شود که ترکیبات آهن به سطح بیایند . اغلب این خاک ماسه سیاه است . تشخیص این که چه چیزی یک سیگنال واقعی است و چه چیزی از کانی‌سازی حاصل شده‌است ، دشوار می‌شود . طلا بیشتر در خاک بسیار معدنی دیده می شود، و آشکارسازهای با توانایی بالا kHz، مانند دستگاه های تشخیص طلا، بیشتر به تداخل زمین بستگی دارند.

آیا این معمولی نیست؟  اما نگران نباشید ، فقط به این معنی است که شما به یک جعبه خوب برای مرتب کردن خاک از طلا نیاز دارید اگر در مورد طلا جدی هستید . آخرین تکنولوژی می‌تواند به کانی‌سازی زمین غلبه کند . برای مثال، قابلیت تعادل زمین، کانی سازی خاک را برآورده می کند و تنظیمات را تنظیم می کند تا آن را نادیده بگیرد.

آلودگی زمین

خاک به معنای واقعی کلمه کامل است. این پر از زندگی، مواد شیمیایی، مواد معدنی و زباله های انسانی است. تشخیص فلز عمدتا زباله ها را از بین می برد. فویل آلومینیوم من متناقض حیوان خانگی من است، همراه با قوطی، و آن دسته از فلزات غیر قابل شناسایی پیچیده به شکل های عجیب و غریب. زباله در همه جا وجود دارد و اگر شما می خواهید سکه ها ، جواهرات و یا مهمتر از همه، طلا را پیدا کنید ، شما نیاز به یک آشکارساز دارید که بتواند آلودگی زباله را از چیزهای خوب مرتب کند. به دقت به ظرفیت تشخیص فلزیاب خود نگاه کنید ، زیرا این مقدار کمی است که باعث صرفه‌جویی در ساعت‌ها کندن قوطی نوشابه می‌شود .

کاوش طلا

اگر شما در مورد یافتن طلا یک آشکارساز فلزی با قابلیت های اضافی طلای جستجوی جدی هستید، سرگرمی های خود را بسیار موفق تر خواهید کرد. بله ، آن‌ها هزینه بیشتری دارند ، همه کاره‌ای خوب انجام می‌دهند ، اما ترفند این است که بهترین ردیاب فلزی را برای طلا به دست آورید و آن را در نظر بگیرید تا به قابلیت‌های آن توجه داشته باشید و واقعا معنی آن را درک کنید . مدل‌های ارزان‌تر حساسیت کمتری دارند ، اما درک آن‌ها به خصوص برای مبتدیان آسان‌تر است . ( به راهنمای من برای بهترین فلزیاب ها برای مبتدیان مراجعه کنید ) .

قیمت بالای طلا به این معنی است که حتی کوچک‌ترین قطعات می‌تواند ارزشمند باشد . و وقتی آشکارساز را بخرید ، چیز دیگری برای خرید وجود ندارد . تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی زمین ، تاریخ ، و مجوزهای مورد نیاز تحقیق کنید . این کار را می‌توان در کتابخانه عمومی برای آزادی انجام داد . خرید یک فلزیاب و به دنبال طلا رفتن می‌تواند واقعا شما را نجات دهد . این خط را با شریک خود امتحان کنید و ببینید چقدر به شما کمک می‌کند ! موفق باشی و شکار خوبی داشته باشی ، رفیق طلایی من .

برخی از بهترین طلایاب ها

فلزیاب Fisher Gold Bug Pro

این یک طلایاب بسیار عالی است ، و اگر صادق باشم ، بهترین دستگاه برای طلا در بازار است . Gold Bug Pro در یک فرکانس کاری ۱۹ کیلوهرتز کار می‌کند . آن می‌تواند یک تکه طلا از همه فلزات دیگر مانند سکه‌ای را تشخیص دهد . این به آن معنی است که شما تنها باید یک دستگاه بخرید .

بیایید با کویل جستجو شروع کنیم . این زیبایی به سرعت حلقه‌های طلا را جذب می‌کند . آن‌ها ” باره‌ای استاندارد ” بار dd ” را که ضد آب هستند , بازسازی می‌کنند . من این را خیلی دوست دارم چون رودخانه را انتخاب می‌کند . اگر کویل های ۵ اینچی راضی نکنند گزینه ای برای دلبستگی کویل های ضد آب DD 11 وجود دارد اما این به عنوان بخشی از بسته نیست. صدای عالی در این فلزیاب است. این چیزی است که آنها “V-Break” نامیده اند، که یک سیستم تبعی گویی متغیر است.

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

کارکرد Gold Bug Pro

شما باید با دقت بسیار سیستم کامپیوتری را کنترل کنید . این کار به عادت کردن نیاز دارد ، اما به این خاطر که به تشخیص صدای آهسته و صدای بلند و طلایی که ارزش یادگیری زبان را دارد کمک می‌کند . سیستم تشخیص هویت واقعا به تعیین مکان دقیق هدف کمک می‌کند و ” حفاری فقط برای یافتن آهن ” را کاهش می‌دهد . انرژی خود را برای طلا حفظ کنید . تعادل زمینی برای اکتشاف طلا امری ضروری است و انتظار می‌رود در این سطح از یابنده قرار گیرد .

خبر خوب این است که این دستگاه یک سیستم متعادل نگه داری زمینی دارد که به طور کامل کامپیوتری شده باشد . آن خود را تجزیه و تحلیل می‌کند و نشان می‌دهد که مواد معدنی در خاک قرار دارند تا به شما کمک کنند تا آن را پیدا کنید . این سیستم بر شرایط خاک نظارت دارد و مناطق شنی سیاه را ردیابی می‌کند که در آن طلا اغلب قرار دارد . این دستگاه بین اجسام بزرگ آهنی و قطعات کوچک‌تر مثل میخ تفاوت قائل می‌شود تا شما بتوانید ایده خوبی از آنچه در زیر خاک بدون حفاری شده‌ است ، به دست آورید .

این یک فلزیاب برای تشخیص و یک انتخاب عالی برای کسانی است که واقعا می‌خواهند طلا را پیدا کنند .

مزایا

 • سبک وزن
 • قطعات کوچک را به راحتی پیدا می کند
 • به خوبی در خاک های بسیار سنگین شده کار می کند
 • شما را به زمین های مناسب برای جستجوی طلا راهنمایی می کند

معایب

فلزیاب Garrett AT Gold

این فلزیاب کاملا ضد آب است و همچنین این آشکارساز فلز به منظور شناسایی قطعات کوچک طلایی در همه زمین ها ، به ویژه مناطق کم‌عمق آب شیرین ، طراحی شده‌ است . فلزیاب Garrett AT Gold حداکثر عمق ۱۰ فوت در دریاچه ها و جریان های آب شیرین ضد آب است ، این دستگاه دارای یک کویل جستجو ۵ × ۸ DD است که به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند سیگنال های طلایی را بدون اتلاف وقت ارسال کند و با سایر آشکارسازهای فلز طلایی قابل مقایسه است.

این باعث می شود که محدوده kHz بالاتر باشد که مناسب برای گرفتن سیگنال های طلا در حالت All Metal است. به این معنی است که در بزرگترین عمق جستجو می شود اما حساسیت زیادی دارد. بالانس زمین برای همه مهم است به عنوان دستی یا اتوماتیک برای بهینه سازی تجربه خود و متناسب با نحوه ترجیح شما برای شکار گنجانده شده است.

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

اما در مورد تبعیض که شما میپرسی؟

خب، روش های تبدیلی AT Gold به شدت برای یک شکارچی طلای جدی توصیه می شود. این دو حالت در کنار حالت واقعی تمام فلز است. حالت های DISC 1 و DISC 2 را برای ID تنونده تغییر دهید. صدای AT Gold در یک پاسخ صوتی پیوسته کار می کند، بنابراین می توانید خواندن نواقصی را انجام دهید که آشکار کننده خود را شناسایی کرده و بهتر درک کنید که در زیر خاک چه فلزی می باشد.

آن را در حالت All Motion اجرا کنید تا سیگنال ها را انتخاب کنید و سپس به حالت دقیق اشاره کنید، زمانی که یک هدف احتمالی را کشف کرده اید. آن را ثابت نگه دارید تا محل دقیق هدف مشخص شود. Garrett AT Gold اندازه گیری ۲۱٫۳ x 14.4 x 5.7 اینچ و دارای وزن ۶٫۷ پوند است. این سبک ترین ماشین نیست، اما دقیقا همان سنگین هم نیست. شما به ۴ باطری AA نیاز دارید تا آن را روشن کنید.

مزایا

 • یک حالت تمام فلزی واقعی است
 • می تواند بین فلزات را با سهولت تبعیض کند
 • یک سیستم متعادل کننده زمین عالی
 • ضد آب به ۱۰ft

معایب

 • سنگین تر از دیگران است
 • این ضد آب است اما برای آب شور توصیه نمی شود

فلزیاب Fisher Gold Bug

این فلزیاب همان چیزی است که من به عنوان بهترین دستگاه ارزان‌ قیمت برای طلا در نظر گرفته بودم ( در مقایسه با برخی مدل‌های دیگر در این فهرست ) . این احتمالا بهترین ردیاب فلزات مبتدی برای طلا است چون نیاز به سرمایه‌گذاری زیاد برای شروع ندارد . اگر می‌خواهید یک ناحیه بزرگ‌تر را تحت پوشش قرار دهید و یا زمان کمتری در این زمینه صرف کنید، شکل طلا یک سیم‌پیچ جستجوی ۵ اینچی دارد، اما اگر بخواهید یک ناحیه بزرگ‌تر را پوشش دهید و یا زمان کمتری در این زمینه بگذرانید، می‌توانید به یک سیم‌پیچ بزرگ‌تر ارتقا یابید.

این آشکارساز طلا با قیمت مناسب، دارای فرکانس کاری ۱۹ کیلوهرتز و مشخصه حساس ۲ کیلوهرتز است تا به تمایز بین فلزات موجود در خاک کمک کند. دو حالت جستجو یک حالت استاندارد فلزی هستند که همه چیز را جمع‌آوری می‌کند . حالت دوم برای شکار طلا خاص تمایز قایل می‌شود . پس اگر به دنبال بهترین فلزیاب برای طلا ، نقره ، سکه و جواهرات هستید ، این یک گزینه عالی است چون می‌توانید بین تنظیمات را تغییر دهید .

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

همچنین قابلیت بالانس زمین خوبی نیز دارد . Bug Gold از تعادل بین زمین پیوسته با کانی‌سازی استفاده می‌کند . این به این معنی است که شما می‌توانید مناطق شنی سیاه را پیدا کنید که به طور معمول در آن یافت می‌شوند بدون اینکه خوانش را به هم ریخته باشند . صفحه نمایش هویت ۰ – ۹۹ نشان می‌دهد که چقدر احتمال پیدا کردن آن فلزی است که شما به دنبال آن هستید – یعنی ، طلا !

مزایا

 • ارگونومیک باعث لذت بردن از آن می شود
 • نمایشگر LCD بزرگ
 • ۲ حالت جستجو: تمام فلز و تبعیض
 • صفحه نمایش LCD بزرگ با ۰-۹۹ عددی شناسایی هدفون
 • بدون نقطه دقیق

معایب

 • این قابلیت های صوتی چند تن از مدل های ارزشمند را ندارد
 • این ضد آب نیست

فلزیاب Minelab Gold Monster 1000

هیولای Minelab یک فلزیاب شکار طلا با قدرت سیگنال ۴۵ کیلو هرتز با حالت‌های تشخیص درجه بالا و قابلیت بالانس زمین است . از آنجا که فرکانس های بالا معمولا در جستجوی طلا این دستگاه با فرکانس ۴۵ کیلوهرتز و یک پردازنده سیگنال ۲۴ بیت هستند، می تواند به طور دقیق گنجینه های پنهان را مشخص کند و از سیگنال های دروغین و الکی پیشگیری کند. علاوه بر این ، یک سیم‌پیچ دوگانه ۱۰ دوبل و یک سیم‌پیچ دوگانه ۵ دوبل در زمان خرید تحویل می دهد و بقیه آن را ارائه نمی‌کنند .

در مقایسه با سایر آشکارسازهای طلای فراوانی که در بازار وجود دارد , این فلزیاب از تبعیض آهن گرفته و با رسانایی آب شور بهتر برخورد می‌کند . آن دارای الکترونیک دیجیتال است تا سیگنال‌های شما را به راحتی بخواند , و تعادل خودکار زمینی را برای مطابقت با خاک که دوباره روی آن کار می‌کنید , هماهنگ کنید . اگر می‌خواهید ، حساسیت را نسبت به اولویت خود تنظیم کنید , اما من دوست دارم با ماشین بروم و کار زیادی انجام دادم تا بهترین تنظیمات را به طور حتم بیش از آن که بتوانم به آن برسم , پیدا کنم .

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

حذف خودکار نویز به شما این امکان را می‌دهد که بدون دخالت بر روی سیگنال‌های ضعیف طلایی تمرکز کنید . اگر می‌خواهید اسکن دقیقی انجام دهید این فلزیاب مناسب برای شما است . کسانی از ما که فقط می‌توانند در مورد کار کردن گوشی موبایل ما صحبت کنند ، نفس راحتی بکشند زیرا استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد. اگر یک جوینده الماس بسیار جدی هستید، این دستگاه می‌خواهد یافته‌های شما را افزایش دهد. این کار وظیفه بزرگی انجام می‌دهد که به طور کامل به دنبال طلا بگردد، مهم نیست که این قطعات چقدر کوچک باشند.

مزایا

 • فوق العاده حساس ۴۵ کیلوهرتز
 • قابلیت های بسیار فرکانس بالا
 • دو کویل جستجو در بسته

معایب

برخی از مردم تنظیم خودکار را پیدا می کنند و ویژگی های خودکار به این معنی است که آنها کنترل کامل ندارند

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید