بهترین مکان ها برای یافتن فلز

بهترین مکان ها برای یافتن فلز

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , ,

بهترین مکان ها برای یافتن فلز

پارک ها ، سواحل و … مکان هایی هستند که میتوان در آنجا کاوش خود را انجام دهید و فلزات را شناسایی کنید. با ما در ادامه مقاله بهترین مکان ها برای یافتن فلز همراه باشید ما لیستی از چندین مکان را که ممکن است به آن فکر نکرده اید تهیه کرده ایم .

مزرعه :

پس از برداشت، بسیاری از کشاورزان اجازه می دهند که زمین های خود را جستجو کنند؛ شما ممکن است آنچه را پیدا می کنید شگفت زده شوید. مزارع می توانند مکان های عالی برای پیدا کردن سکه ها، حوادث و سایر اقلام فراموش شده که در طول سال ها از بین رفته یا دفن شده اند، باشد. در یک مزرعه قدیمی، شما می توانید قطعات تراکتور قدیمی یا مخازن ذخیره شده را پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که گوشه های زمینه را نیز بررسی کنید. مزارع از جمله محل های می باشد که می تواند سودمند باشد.

بهترین مکان ها برای یافتن فلز
بهترین مکان ها برای یافتن فلز

سعی کنید در هر دو طرف جاده ها و یا مسیرهای کوچک که در آن ممکن است همه چیز از بین رفته است را بسیار دقیق کاوش کنید. حصارها و درختان بزرگ می تواند محل خوبی برای پیدا کردن گنجینه ها باشد. همچنین باید به دنبال انبارهای قدیمی یا خانه های رها شده بگردیم.

سایت های ساختمانی :

شما هرگز نمی دانید که اگر شما در یک محل ساخت و ساز شهری فلزیابی کنید، می توانید فلزاتی پیدا کنید . شما ممکن است در این محل ها اشیاء با ارزشی را بیابید  زیرا بولدوزرها خاک را خرد می کنند و سطح خوبی از زمین را می کوبند و اقلام با ارزش را به سطح نزدیک می کنند. شما هنوز هم نیاز به کمی حفاری دارید، زیرا همه موارد در سطح زمین نیستند . اما ممکن است شما بتوانید چیزهایی را که قبل از ساختن خیلی زیاد بوده است شناسایی کنید. یک سازه ساختمانی نیز ممکن است ارزش بیش از یک جستجو را داشته باشد.

بهترین مکان ها برای یافتن فلز
بهترین مکان ها برای یافتن فلز

بررسی دوباره محل اهداف کاوش شده :

گاهی اوقات بهترین مکان برای جستجو جایی است که شخص دیگری در آن محل اشیاء ارزشمندی یافته است. اگر شما در محلی که فردی دیگر در آنجا کاوش کرده است جستجو کنید ، ممکن است برخی اشیاء ارشمند را نزدیک یا در منطقه جستجوی قدیمی پیدا کنید. ابزارهای قدیمی و سکه هایی که در اطراف محل کاوش قرار دارند نشانه‌هایی از فعالیت‌های کشف فلز پیشین را نشان می‌دهند. سعی کنید یک نشانه پیدا کنید ممکن است بتوانید یک یافته با ارزش را عمیق‌تر از قبل کشف کنید.

بهترین مکان ها برای یافتن فلز
بهترین مکان ها برای یافتن فلز

کنار پیاده رو :

پیاده رو می تواند یک منطقه عالی برای پیدا کردن گنجینه های غیر قابل توصیف باشد. در منطقه بین پیاده رو و جاده اغلام بسیاری سکه و جواهرات گم می شوند که نمی توان آن ها را پیدا کرد و طی سالیان دراز در همان محل دفن می شوند بنابراین در کنار پیاده رو ها محلی مناسب برای یافتن فلزات ارزشمند می باشد .

بهترین مکان ها برای یافتن فلز
بهترین مکان ها برای یافتن فلز

حیاط خلوت خود :

چه در خانه قدیمی‌تر زندگی کنید و چه در خانه ای که تازه ساخته شده‌ است ، ممکن است گنج‌های پنهان در حیاط پشتی خود داشته باشید ! تشخیص فلز جدید ؟ جستجو در حیاط خودتان به شما کمک می‌کند در مورد فلزیابی فلزات جدید تجربه کسب کنید و به صداهای مختلفی که ردیاب شما انواع مختلف از فلزات را پیدا می‌کند ، استفاده شود . حتی اگر فقط به یک ردیاب جدید عادت کنید ، یا فقط می‌خواهید بدانید که چه چیزی می‌تواند در حیاط شما مخفی شده باشد ، ممکن است از چیزی که می‌توانید پیدا کنید شگفت‌زده شوید .

بهترین مکان ها برای یافتن فلز
بهترین مکان ها برای یافتن فلز

فروش فلزیاب ، تعمیر فلزیاب ، مشاوره و ارتقا انواع دستگاه های فلزیاب ،طلایاب

نمایندگی اهواز| نمایندگی بوشهر

شماره تماس:۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب خارجی اصل

فلزیاب خارجی اصل

فلزیاب خارجی اصل با ورود دنیا به عرصه تکنولوژی و ظهور دستگاه های فلزیابی و گنج یابی، دنیای دفینه یابی نیز با تغییرات زیادی رو به رو شد و کاوش ها و یافتن دفینه ها و گنجینه های باستانی بسیار راحت تر از زمان های گذشته و روشهای سنتی صورت می پذیرد. از این رو […]

فلزیاب مرودشت

فلزیاب مرودشت خرید فلزیاب حرفه ای

خرید گنج یاب در فلزیاب مرودشت چندی است که دستگاه های فلزیابی در بین مردم رواج پیدا کرده است و استقبال زیادی نیز از آنها شده است اما یافتن فلز تنها کاربرد این دستگاه ها نمی باشد و در اصل کاوش فلز یکی از اولین اهداف و کاربرد های این دستگاه است ولی امروزه با […]

خرید فلزیاب Lorenz Z1

خرید فلزیاب Lorenz Z1

خرید فلزیاب Lorenz Z1 در شیراز شیراز یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین شهر های ایران است که به دلیل وجود دفینه های مختلف و زیاد در درون این شهر و وجود آثار باستانی های بسیاری مانند : تخت جمشید و پاسارگاد و … در اطراف آن، به یکی از بزرگترین قطب های گنج […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید