تشخیص فلز زیر آب

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

تشخیص فلز زیر آب

غواصی با یک آشکارساز فلزی

فلزیاب در حین استفاده از یک هواکش و ماسک غواصی در نمک یا آب شیرین که معمولا کم‌تر از ۶ فوت عمق دارد . همچنین ممکن است همراه با گشت و گذار در دریاچه یا رودخانه باشد. این نوع شناسایی زیر آب نیاز به تجهیزات و نیروی فیزیکی ندارد.

شناسایی فلز

کاوش فلز در آب شور و شیرین که معمولا کم‌تر از ۴۰۰ فوت عمق دارد در حین استفاده از تجهیزات غواصی . یکی از آن‌ها نیاز به آموزش و تجهیزات اضافی دارد .

کاوش کشتی غرق شده

شامل شکار گنج در منطقه اطراف کشتی خراب و جستجو برای مصنوعات ارزشمند در داخل کشتی های غرق شده است. کاوش کشتی می تواند در آب کم عمق یا در عمق آب تا ۲۰۰ فوت انجام شود. از آنجا که کشتی غرق‌شده چالش‌های زیادی را به یک غواص گنج از لحاظ فیزیکی و ذهنی ارائه می‌کند , نیاز به تجربه و آگاهی زیادی در مورد تجهیزات غواصی ضروری است . هم چنین این خطرناک‌ترین نوع شکار گنج است ; با این حال، با بالاترین ریسک، بیشترین سود را به دست می آورید: یک شیرجه می تواند شما را میلیونر کند.

تشخیص فلز زیر آب

غواصی با یک آشکارساز فلز

اول ، باید زیر آبی رفتن را یاد بگیرید ! یک ردیاب فلزی نیاز به این دارد که حداقل دو فوت از قابلیت دید خوب در زیر آب وجود داشته باشد .بسته به محیط زیست و یا منطقه جغرافیایی، گشت و گذار به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، گشت و گذار قاره ای متفاوت از گشت و گذار در هاوایی است، و اقیانوس اطلس سفر در نیو انگلند همان است که در فلوریدا با توجه به فقط تفاوت درجه حرارت آب است. همچنین، کاوش در دریاچه آسان تر از دریا است، زیرا تراکم آب شور بیشتر از آب شیرین است.

هنگام زیر آبی رفتن در اقیانوس یا گشت دریایی ، با جریان‌های آب بروید و بگذارید آن‌ها شما را به عقب و جلو هل دهند . شما باید به دره‌ها ، نقاط کم و اطراف صخره‌ها در پایین توجه کنید . اشیای قیمتی طلایی بیشتر از بقیه این مکان‌ها را اشغال می‌کنند . علاوه بر این ، برخلاف آب در حال حرکت در دریاچه‌ها و استخرها ، جریان‌های آب اقیانوس به طور مداوم در حال حرکت هستند که به جواهرات طلا کمک می‌کند که پایین‌ترین نقطه را سریع‌تر پیدا کنند و اشیا گران بها را به طور مداوم به دست آورند .

حلقه‌های طلایی اغلب کنار سنگ ته‌نشین می‌شوند . واضح است که حلقه‌ها در این ناحیه به ساحل نزدیک‌تر هستند . این آشغال‌ها که در لایه‌های کم‌عمق ماسه قرار گرفته‌اند ، و اشیای گران‌قیمت طلا تمایل دارند که عمیق‌تر بروند . بنابراین ، فرد باید عمیقا برای رسیدن به آن‌ها حفاری کند .

روش‌های دفع مواد زیر آب و روش‌های بازیابی هدف

در طی این فرآیند ، سعی کنید یک خط فرضی را دنبال کنید و یا خط واقعی را با طناب و مهره شنی در کف آن قرار دهید . سپس در حدود ۵ تا ۶ فوت به هر دو طرف حرکت کنید . توجه خود را به حفره‌های موجود در کف زمین معطوف کنید و هر هدفی را که ممکن است حاوی آن باشند ، حفاری کنید . زمانی که در ماسه کم‌تر از ۵ اینچ عمق است ، سیم‌پیچ را در یک حرکت نیمه گرد در مقابل خود با سرعت متوسط تکان دهید و کمی هم پوشانی داشته باشید. زمانی که در شن عمیق ، سرعت حرکت را کم کنید و به علامت‌های ” ریز ” و عمیق گوش دهید .

تشخیص فلز زیر آب

اگر از فلزیاب چند تون استفاده می‌کنید ، از تبعیض صفر استفاده کنید و همه چیز جز اهداف آهنین را حفر کنید . حساسیت باید حداکثر باشد اما اگر بخواهید یابنده فلز شما ثابت بماند که هیچ سیگنال اشتباهی را تولید نمی‌کند ، حساسیت بسیار زیاد است . اختلافات صفر و حداکثر تنظیم حساسیت، بهترین عمق عملیاتی را که برای تعیین اهداف طلا لازم است، فراهم می کند. اگر چه بازیابی آنها نیاز به حفاری عمیق، بسیار ساده تر و سریع تر به حفاری عمیق آب از زمین است. این مزیت شناسایی فلز زیر آب است.

برخی از شکارچیان گنج زیر آبی برای بازیابی اهداف از کف زمین سنگی یا سخت استفاده می‌کنند . فولاد ضد زنگ آنقدر قوی است که بتواند در برابر سنگ‌های سخت مقاومت کند و زنگ نزده باشد .

حفر محل کاوش

می‌توانید از بیل بلند برای حفر در سوراخ استفاده کنید وقتی که تقریبا به هدف نزدیک می‌شوید در حالی که آن را از شن عمیق حفر می‌کنید . عمل هیدرولیکی اکتشاف را حفظ خواهد کرد . برای رسیدن به هدف کمی زمان بیشتری می‌برد ، اما پاداش‌ها بسیار عالی هستند .

کجا شکار کنیم ؟

انتخاب مناسب‌ترین مکان‌ها برای افزایش احتمال یافتن اشیای قیمتی بسیار مهم است . برای این نوع از تشخیص فلز زیر آب ، مناطقی که غلظت‌های زیادی از مردم در داخل یا بالای آب وجود دارند ، بسیار هستند .چنین مناطقی در حال شنا کردن, امواج عمیق در امتداد ساحل و اسکله‌ها هستند . توجه ویژه باید به نقاط اطراف پایه و سکو تخته‌ها داده شود که از آن افراد به داخل آب می‌پرند ; هرچه ساختار بالاتر باشد , نتایج جستجو بهتر خواهد بود! به ناحیه‌ای بدهید که در آن افراد زیادی شنا نمی‌کنند یا در اولویت آخر قرار می‌گیرند .

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید