تعویض فلزیاب کارده با فلزیاب نو

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تعویض فلزیاب کارده با فلزیاب نو

هر دستگاه فلزیابی بعد از مدتی کاوش ممکن است دچار آسیب شود و نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد. البته شدت آسیب دیدگی فلزیاب بستگی به مناطق کاوش شده و نحوه استفاده کاوشگر نیز دارد. فلزیابی که دچار مشکل باشد دیگر آن کیفیت و دقت قبلی را نخواهد داشت و باید تعویض شود. برخی اوقات نیز اپراتور قصد دارد تا دستگاه خود را با یک فلزیاب مدرن تر تعویض کند تا قادر باشد در کاوش های خود از مزایای یک گنج یاب پیشرفته بهره ببرد.

تعویض فلزیاب کارده با فلزیاب نو

تعویض فلزیاب کارده با فلزیاب نو :

اگر شما هم به دنبال تعویض فلزیاب کرده با فلزیاب نو هستید ، با ما همراه باشید . شرکت IKPV یکی از فعالان عرصه فلزیابی می باشد که بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید فلزیاب ، و اجاره فلزیاب فعالیت می کند. تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی معتبر یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد. همچنین این شرکت محصولات شرکت های مشهور خارجی را مانند ماینلب ، فیشر ، او کا ام ، لورنز ، وایتس ، ماکرو و … را به صورت اورجینال و با گارانتی به فروش می رساند.

تعویض فلزیاب کارده در نمایندگی شیراز :

برای تعویض فلزیاب خود می توانید با مراجعه به نمایندگی فلزیاب شیراز به آدرس : شیراز ، پل معالی آباد ، انتهای دینکان ، کوچه ۲۱ شهید دینکانی دستگاه مورد نظر خود را از بین برند های خارجی و ایرانی انتخاب کنید و بعد از تست آن را تحویل بگیرید.

برخی از محصولات ایرانی و خارجی در نمایندگی شیراز :

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعویض فلزیاب ، ، ، ، ، آثار و نشانه و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید