تفکیک فلزات با فلزیاب چگونه انجام می شود

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

تفکیک فلزات با فلزیاب چگونه انجام می شود

تفکیک فلزات با فلزیاب

تفکیک فلزات با فلزیاب

منظور از تفکیک فلزات با و چیست؟ حتما هنگام خواندن مشخصات یک دستگاه طلایاب با واژه تفکیک فلزات برخورد کرده اید. در ادامه مطالب در مورد انواع تفکیک فلزات در دستگاه فلزیاب صحبت خواهیم کرد. اگر در مورد دستگاه فلزیاب و طلایاب اطلاعات کافی ندارید می توانید از همکاران ما در  راهنمایی و مشاوره بگیرید.

جداسازی فلزات آهنی و غیر آهنی

این نوع جداسازی فلزات ۳۰ سال است که در دستگاه های فلزیاب PI و فلزیاب وجود داشته است و برای اولین بار توسط کمپانی گنج یاب FISHER آمریکا استفاده شده است. در این نوع جداسازی فلزات ، دستگاه فلزیاب توانایی این را دارد که فلزات غیر مغناطیسی را از یکدیگر جدا کند و همانطور که از اسم آن مشخص می باشد شامل فلزات غیر آهنی می شود.

جداسازی فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش

در این حالت فلزات باارزش مانند طلا ، نقره ، مس ، استیل و آلومنیوم از فلزات بی ارزش مانند آهن، چدن، مفرغ و برنز از یکدیگر تفکیک می شود. این نو جداسازی در سال ۲۰۰۲ اختراع شد و اکنون تقریبا تمامی دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب از این نوع تفکیک استفاده می کنند.

تفکیک فقط طلا

جدیدترین نوع تفکیک این نوع تفکیک است در درسیستم های طلایاب از آن استفاده می شود. در این جداسازی دستگاه فلزیاب فقط فلز طلا را به عنوان هدف شناسایی می کند و سایر فلزات را به عنوان بی ارزش تشخیص می دهد. این نوع تفکیک برای اولین بار توسط  استرالیا روی کار آمد. البته در این نوع تفکیک عمق کاوش دستگاه کاهش می یابد.

مقالات مرتبط :

جهت خرید فلزیاب ، اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران یا نمایندگی فلزیاب شیراز  با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید