خرید فلزیاب تصویری از نمایندگی فلزیاب شیراز

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید فلزیاب تصویری از نمایندگی فلزیاب شیراز

فلزیاب تصویری چیست :

فلزیاب تصویری در دسته فلزیاب‌هایی قرار می‌گیرد که با تعیین نوع تنظیمات در مدار اصلی فلزیاب تصویری و برنامه نرم‌افزار فلزیاب تصویری عمل تفکیک طلا یا انواع فلزات از دیگر منابع و مواد معدنی ، سنگ‌ها یا کانی‌های دارای وضعیت مشابه هدف اصلی یا طلا را تشخیص داده و بصورت لکه رنگ منظم و نامنظم در کنار انواع لکه رنگ مجزا آشکار نماید و این عمل در فلزیاب تصویری کاربرد دارد.

خرید فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری رنگ اسکن :

فلزیاب تصویری با لکه رنگ‌های متفاوت می‌تواند وضعیت هدف را در اسکن مشخص نماید و رنگ اسکن فلزیاب تصویری که به‌صورت رنگ پس زمینه و رنگ لکه‌رنگ می‌باشد از تفاوت وضعیت صحنه کار می‌باشد و شرایط تشخیص طلا یا فلزات با لکه‌رنگ‌های متفاوت مربوط به فلزیاب تصویری فرکانسی با تفکیک عدد (VDI) در ادیت (EDIT) و ترشهولد (THRESHOLD) سطح و حجم می‌باشد که این اجازه را به وضعیت مدار فلزیاب فرکانسی می‌دهد که بتواند انواع امواج الکترو‌مغناطیس از دیگر منابع را طبق انرژی فرکانس طلا یا فلز تعیین شده را جداگانه تشخیص داده و مشخص نماید.

خرید فلزیاب تصویری

فلزیاب پر‌قدرت تصویری :

فلزیاب تصویری زمانی می‌تواند فلزیاب پرقدرت تصویری باشد که قدرت تشخیص اهداف و منابع و مواد‌معدنی را با لکه‌رنگ‌های متفاوت در صحنه کار داشته باشد و فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند از نوع فلزیاب تصویری با برنامه تفکیک رنگ (COL PRO) باشد ، زیرا در فلزیاب‌ها که دارای تنظیمات تفکیک (DISCRIMINATION) با عدد (VDI) می‌باشد می‌تواند نوع هدف را با لکه‌رنگ به‌همراه عدد (VDI) مربوط به همان هدف آشکار نماید.

خرید فلزیاب تصویری از نمایندگی فلزیاب شیراز :

اگر به دنبال خرید فلزیاب تصویری هستید باید هنگام خرید توجه کنید که برخی از فلزیاب های تصویری از فناوری GPR استفاده می کنند که این سیستم ها به طلا حساسیتی ندارند و فقط به فلزاتی مانند آهن حساسیت نشان می دهند. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز معتبر هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی فلزیاب شیراز به آدرس :  شیراز ، پل معالی آباد ، انتهای دینکان ، کوچه ۲۱ شهید دینکانی مراجعه کنید یا از طریق شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما تماس بگیرید و فلزیاب تصویری مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و کارایی و با قیمت مناسب سفارش دهید.

البته قابل ذکر است که این نمایندگی دستگاه های شرکت های معتبر و معروف خارجی را به صورت اورجینال و با گارانتی معتبر عرضه می کند و  تمامی محصولات شرکت IKPV دارای گارانتی معتبر یک ساله ، خدمات پس از فروش ۱۰ ساله و ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد.

برخی از محصولات تصویری در نمایندگی شیراز :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب تصویری ، ، ، و … با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید