دستیابی به عمق کاوش بالاتر با فلزیاب خود

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دستیابی به عمق کاوش بالاتر با فلزیاب خود | به دست آوردن عمق بیشتر با فلزیاب خود

زمانی می‌توانید عمق بیشتری را با فلزیاب خود به دست آورید, احتمال بیشتری وجود دارد که بقایای قدیمی‌تر را پیدا کنید (که ممکن است ارزشمندتر از دیگران باشد) و همچنین اهدافی که برای آشکارسازهای دیگر بسیار عمیق است را بیابید. این باعث می شود که سایت های بازاریابی به ظاهر شکار شده دوباره تولید شوند. برای افزایش عمقی که در آن شما کشف می‌کنید . بهتر می‌دانید زمانی که یک هدف عمیق پیدا می‌کنید, باید در باغچه تست تمرین کنید. در اینجا چند نکته برای تست کردن قبل از شروع حفر عمیق‌تر وجود دارد.

روشن کردن تنظیم حساسیت

افزایش حساسیت قطعا به شما در عمق بیشتر در شرایط مناسب کمک خواهد کرد . حساسیت یک شمشیر دو طرفه است ، اگر شما آن را بیش از حد بالا ببرید، در واقع می تواند قابلیت شناسایی هدف خود را کاهش دهد و شما را با هشدار در مورد آهن سنگین و یا نقاط بسیار ضعیف هضم کند.

دستیابی به عمق کاوش

بالانس فلزیاب را تنظیم کنید

اگر شما دارای یک فلزیاب هستید که اجازه می دهد تعادل زمین خود را تنظیم کنید، تنظیم آن به درستی مفید است در برخورد با کانی سازی در زمین شما در شناسایی، به شما اجازه می دهدعمق بیشتری را تشخیص دهید.

نوسان نزدیک به زمین

لوپ فلزیاب را تا جایی که می‌توانید به زمین متصل کنید ، عمق آن را افزایش دهید که در آن شما تشخیص می‌دهید . این امر ممکن است به نظر کمی آشکار به نظر برسد ، اما شما شگفت‌زده خواهید شد که برخی فلزیاب ها وقتی توجه بیشتری به حرکت نوسان شان می‌کنند ، چه مقدار از فلزات را به دست می آورند .

کاهش تنظیمات تبعیض آمیز

اغلب، عمیقا دفن شده اند، اهداف مطلوب به دلایل متعدد اشتباه توسط فلزیاب ها خوانده می شود . اگر تبعیض بیش از حد دارید، قرائت دروغ را نمی شنوید یا نمی بینید. هنگامی که شما به تبعیض به کمترین میزان می رسانید، می توانید ایستادگی کنید (هشدار را برای همه چیز می شنوید)، و هر سیگنال عمیق را به دقت بررسی کنید، به دنبال یک پرش به محدوده مطلوب حرکت کنید، سپس ممکن است تنها یک هدف عمیق دفن شده‌باشد و نه فقط یک میخ دیگر.

دستیابی به عمق کاوش

تنظیمات آشکارساز خود را بشناسید

مهم است که دفترچه راهنما فلزیاب را به طور کامل بخوانید و بدانید . ممکن است آشکار کننده شما دارای تنظیمات خاصی باشد که به شما اجازه می‌دهد تا اهداف عمیق پیدا کنید .

سرعت چرخش های مختلف را امتحان کنید

آشکار ساز شما ممکن است بسته به اینکه چقدر سریع آن را تاب می‌دهید متفاوت باشد . برای مثال , برخی از آشکارسازها به جای یک نوسان آهسته , خواندن در مورد اهداف ژرف را واضح‌تر می‌کنند . این یکی از دلایلی است که تمرین در یک باغ تست بسیار مفید است – شما می‌توانید با سرعت متفاوتی آزمایش کنید تا ببینید ماشین شما چگونه پاسخ می‌دهد .

استفاده از هدفون

اگر از هدفون با آشکارساز خود استفاده نکنید، تقریبا برخی از اهداف عمیق را از دست می دهید. شما به احتمال زیاد توسط سر و صدایی بیرون از خود خلع سلاح می کنید و هشدار سریع و یا ضعیف را نمی شنوید.

علاوه بر این ، زمانی که شما در حال شکار یک مکان هستید که مظنون به دفن کردن آن‌ها هستید ، سعی کنید صفحه نمایش خود را پنهان کنید و تنها با صدا حرکت کنید . گاهی اوقات، اهداف عمیق با تغییرات بسیار ظریف در صوت ، سیگنال را نشان می‌دهند . دیدن صفحه نمایش شما باعث می‌شود که شما با دقت بیشتری به صداهایی که از آشکارساز شما می‌آیند گوش دهید . این دلیل دیگری است که شما نیاز به داشتن یک مجموعه خوب از هدفون در زمانی که سعی دارید به طور عمیق دفن کنید داشته باشید .

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

راهنمای کار با فلزیاب ها

راهنمای کار با فلزیاب ها | چگونه فلزیاب ها کار می کنند ؟ استفاده از فلزیاب در این روزها آسان است ، اما برخی افراد کنجکاو می‌خواهند درک بهتری از نحوه کار آشکارسازهای فلزی داشته باشند .

نقد و بررسی فلزیاب AT Gold

نقد و بررسی فلزیاب AT Gold فلزیاب Garrett AT Gold یکی از بهترین آشکارسازهای فلزی برای استخراج طلا است که توسط شرکت Garrett تولید شده است. این دستگاه برای کاوشگران حرفه ای است و برای کاوش معدن طلا و دیگر زمینه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید