دستیابی به عمق کاوش بالاتر با فلزیاب خود

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دستیابی به عمق کاوش بالاتر با فلزیاب خود | به دست آوردن عمق بیشتر با فلزیاب خود

زمانی می‌توانید عمق بیشتری را با فلزیاب خود به دست آورید, احتمال بیشتری وجود دارد که بقایای قدیمی‌تر را پیدا کنید (که ممکن است ارزشمندتر از دیگران باشد) و همچنین اهدافی که برای آشکارسازهای دیگر بسیار عمیق است را بیابید. این باعث می شود که سایت های بازاریابی به ظاهر شکار شده دوباره تولید شوند. برای افزایش عمقی که در آن شما کشف می‌کنید . بهتر می‌دانید زمانی که یک هدف عمیق پیدا می‌کنید, باید در باغچه تست تمرین کنید. در اینجا چند نکته برای تست کردن قبل از شروع حفر عمیق‌تر وجود دارد.

روشن کردن تنظیم حساسیت

افزایش حساسیت قطعا به شما در عمق بیشتر در شرایط مناسب کمک خواهد کرد . حساسیت یک شمشیر دو طرفه است ، اگر شما آن را بیش از حد بالا ببرید، در واقع می تواند قابلیت شناسایی هدف خود را کاهش دهد و شما را با هشدار در مورد آهن سنگین و یا نقاط بسیار ضعیف هضم کند.

دستیابی به عمق کاوش

بالانس فلزیاب را تنظیم کنید

اگر شما دارای یک فلزیاب هستید که اجازه می دهد تعادل زمین خود را تنظیم کنید، تنظیم آن به درستی مفید است در برخورد با کانی سازی در زمین شما در شناسایی، به شما اجازه می دهدعمق بیشتری را تشخیص دهید.

نوسان نزدیک به زمین

لوپ فلزیاب را تا جایی که می‌توانید به زمین متصل کنید ، عمق آن را افزایش دهید که در آن شما تشخیص می‌دهید . این امر ممکن است به نظر کمی آشکار به نظر برسد ، اما شما شگفت‌زده خواهید شد که برخی فلزیاب ها وقتی توجه بیشتری به حرکت نوسان شان می‌کنند ، چه مقدار از فلزات را به دست می آورند .

کاهش تنظیمات تبعیض آمیز

اغلب، عمیقا دفن شده اند، اهداف مطلوب به دلایل متعدد اشتباه توسط فلزیاب ها خوانده می شود . اگر تبعیض بیش از حد دارید، قرائت دروغ را نمی شنوید یا نمی بینید. هنگامی که شما به تبعیض به کمترین میزان می رسانید، می توانید ایستادگی کنید (هشدار را برای همه چیز می شنوید)، و هر سیگنال عمیق را به دقت بررسی کنید، به دنبال یک پرش به محدوده مطلوب حرکت کنید، سپس ممکن است تنها یک هدف عمیق دفن شده‌باشد و نه فقط یک میخ دیگر.

دستیابی به عمق کاوش

تنظیمات آشکارساز خود را بشناسید

مهم است که دفترچه راهنما فلزیاب را به طور کامل بخوانید و بدانید . ممکن است آشکار کننده شما دارای تنظیمات خاصی باشد که به شما اجازه می‌دهد تا اهداف عمیق پیدا کنید .

سرعت چرخش های مختلف را امتحان کنید

آشکار ساز شما ممکن است بسته به اینکه چقدر سریع آن را تاب می‌دهید متفاوت باشد . برای مثال , برخی از آشکارسازها به جای یک نوسان آهسته , خواندن در مورد اهداف ژرف را واضح‌تر می‌کنند . این یکی از دلایلی است که تمرین در یک باغ تست بسیار مفید است – شما می‌توانید با سرعت متفاوتی آزمایش کنید تا ببینید ماشین شما چگونه پاسخ می‌دهد .

استفاده از هدفون

اگر از هدفون با آشکارساز خود استفاده نکنید، تقریبا برخی از اهداف عمیق را از دست می دهید. شما به احتمال زیاد توسط سر و صدایی بیرون از خود خلع سلاح می کنید و هشدار سریع و یا ضعیف را نمی شنوید.

علاوه بر این ، زمانی که شما در حال شکار یک مکان هستید که مظنون به دفن کردن آن‌ها هستید ، سعی کنید صفحه نمایش خود را پنهان کنید و تنها با صدا حرکت کنید . گاهی اوقات، اهداف عمیق با تغییرات بسیار ظریف در صوت ، سیگنال را نشان می‌دهند . دیدن صفحه نمایش شما باعث می‌شود که شما با دقت بیشتری به صداهایی که از آشکارساز شما می‌آیند گوش دهید . این دلیل دیگری است که شما نیاز به داشتن یک مجموعه خوب از هدفون در زمانی که سعی دارید به طور عمیق دفن کنید داشته باشید .

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید