راهنمای انتخاب فلزیاب

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , ,

راهنمای انتخاب فلزیاب

آیا شما یک فلزیاب را برای مدت زمان طولانی می خواهید؟

چه مسائلی باید مورد توجه قرار گیرد؟
یک فلزیاب را نباید صرفا بر اساس پیشنهاد یک شخص خریداری کرد (مهم نیست که یک دوست خوب باشد). اگر شما به دنبال سرگرمی جدید هستید، باید بدانید که کاربرانی که مدت طولانی را می شناسند، می توانند به مدل خاص و مارک فلزیاب که از آنها استفاده می کنند، متعهد باشند. آنها به طور کلی با هر چیزی جدیدتر یا متفاوت تفاوت دارند. در سال های اخیر بسیاری از الکترونیک ها و ویژگی های جدید به دست آمده اند. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که شما وسیله ای متنوعی را خریداری می کنید.

آیا شما فکر می کنید که از فلزیاب خود استفاده می کنید؟

آیا شما یک آشکارساز برای گهگاه در دریاچه یا ساحل خریداری می کنید؟ یا اکنون خودتان را با زمان بیشتری در دسترس قرار می دهید و می توانید به صرفه جویی در زمان مناسب با سرگرمی جدید خود نگاه کنید؟ این واقعیت است که بیشتر آشکارسازها در حال حاضر در بازار بسیار خوب هستند. این نیز یک واقعیت است که شما پول بیشتری را صرف می کنید، شما با انتخاب صحیح یک فلزیاب ویژگی های بیشتری را برای شناسایی موارد مورد نظر پیدا خواهید کرد.

راهنمای انتخاب فلزیاب

در چه مکان های میتوان از فلزیاب استفاده کرد؟

آیا شما در یک ساحل ، نزدیک یک کشور اکتشاف طلا ، یا در منطقه‌ای که دارای آثار قدیمی و سکه‌های قدیمی می باشد ، هستید ؟ اگر می‌خواهید یک ” هدف ویژه ” داشته باشید ، باید توجه ویژه‌ای به انتخاب دستگاه فلزیاب داشته باشید . برخی از دستگاه های تخصصی بیش از یک حالت عملیاتی دارند و می‌توانند برای انواع مختلف شناسایی استفاده شوند . اغلب فلزیاب ها به صورت وعده‌ داده‌ شده توسط تولید کنندگان عمل می‌کنند . با این حال ، انواع مختلف آن ها مشخصات و ویژگی‌های متفاوتی دارند . برخی از گنج یاب ها ممکن است نیاز به سرعت‌های نوسان متفاوتی داشته باشند و برخی از آن‌ها بیشتر از بقیه وزن داشته باشند .

با این حال یک ویژگی دیگر برای در نظر گرفتن ( برای راحتی سفر و بسته‌بندی ) تعداد بخش‌هایی است که فلزیاب از هم جدا خواهد شد . شما میتوانید با مطالعه پست بهترین مکان ها برای یافتن فلز اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

آیا بیش از یک نفر از فلزیاب استفاده می کند؟

آیا کودکان کوچک‌تر از این آشکارساز استفاده می‌کنند؟ اگر این یک فلزیاب خانوادگی باشد، مهم است که اندازه دستگاه را در نظر بگیرید، از جمله اینکه چگونه قطب می‌تواند باشد. برخی از فلزیاب ها روش‌های بیشتری برای تنظیم “تناسب” با فرد دارند. برخی از راه‌های دیگر که فلزیاب تنظیم می‌کند این است که جعبه بازو را می‌توان بالا برد یا پایین آورد، و جعبه حاوی تخته و کنترل‌ها را می‌توان از قطب جدا کرد و در کیسه کوچکی نصب کرد. بسیاری از مردم به ما می‌گویند “من همیشه می‌خواستم این کار را بکنم! “

راهنمای انتخاب فلزیاب

چقدر شما برای کل خرید بودجه دارید؟

خبر خوب این است که قیمت ها هرگز برای استفاده آسان از فلزیاب های اتوماتیک خیلی پایین نیست. یک راه خوب برای مشاهده خرید این است که تصمیم بگیرید چه مقدار پولی را صرف هزینه کنید. نظر ما این است که شما این خرید را در مقایسه با سایر کالاهای ساخته شده خود اندازه گیری کنید.

اگر فردی هستید که مایل به خرید بالای خط هستید، تمام محصولات برجسته، خرید یک آشکارساز متفاوت است. یا شاید قصد شما این است که سرگرمی را بدون پریدن از روی آن سعی کنید. انعطاف پذیری داشته باشید و در مورد گسترش دلار مانند ۱۷۵٫۰۰ دلار به ۲۷۵٫۰۰ دلار یا ۳۰۰٫۰۰ دلار تا ۵۰۰٫۰۰ دلار فکر کنید. همیشه حداقل مدل دوم را در نام تجاری خریداری کنید. شما چند زنگ و سوت و چندین کنترل بیشتر بر شناسایی خود خواهید داشت. خرید کامل به این معنی است که شما همچنین به برخی از لوازم جانبی مثل ماله صاف، هدفون و کویل نیاز دارید. پس … دیگر صبر نکنید! به کس دیگری اجازه ندهید که چیزی را که می‌تواند متعلق به تو باشد پیدا کند.

شما با استفاده از مقاله راهنمای انتخاب فلزیاب می توانید دستگاه مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه گنج یاب تصویری با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب لرستان – نمایندگی فلزیاب ایلام – نمایندگی فلزیاب کرمان- نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

بهترین فلزیاب های عمق زن

بهترین فلزیاب های عمق زن | بهترین آشکارسازهای فلز عمیق چیست؟ شما فقط از یک دوست یا اعضای خانواده در مورد طلا، نقره و یا جواهرات خبری دریافت کرده اید. شما ایده خوبی دارید که جستجو را آغاز کنید و اکنون به بهترین فلزیاب عمیق نیاز دارید تا آن را پیدا کنید.

باغ تست فلزیاب

باغ تست فلزیاب | ساخت باغ تست برای تسلط بر فلزیاب شما پاسخگویی فلزیاب به اهداف مختلف و بهینه سازی تنظیمات برنامه در محیط کنترل شده یک عامل کلیدی است.

تشخیص فلز زیر آب

تشخیص فلز زیر آب غواصی با یک آشکارساز فلزی فلزیاب در حین استفاده از یک هواکش و ماسک غواصی در نمک یا آب شیرین که معمولا کم‌تر از ۶ فوت عمق دارد . همچنین ممکن است همراه با گشت و گذار در دریاچه یا رودخانه باشد. این نوع شناسایی زیر آب نیاز به تجهیزات و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید