فلزیاب تصویری امریکایی | گنج یاب تصویری امریکایی

metaldetector مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب تصویری امریکایی | گنج یاب تصویری امریکایی | حفره یاب تصویری امریکایی

امریکا به عنوان یکی از قطب های تکنولوژی در دنیا شناخته میشود و بسیاری از کمپانی های بزرگ و بین المللی در این کشور فعالیت میکنند و به همین دلیل دارای شرکت های بسیاری در زمینه تولید فلزیاب است و از کشورهایی به شمار می آید که در این عرصه صاحب سبک خاصی است ولی برعکس تصورات رایج این کشور فقط در زمینه دستگاه های Vlf و Gpr فعالیت زیادی دارد و همانطور که قبلا اشاره شده است دستگاه های با تکنولوژی VLF دارای عمق کمتر از یک متر می باشند و برای استفاده در کشور های اروپایی طراحی شده اند نه در کشور هایی مانند ایران که به عمق نفوذ بالایی نیاز است ( به دلیل دفن شدن اهداف در اعماق چند متری زیر زمین به مرور زمان ).

فلزیاب تصویری امریکایی

دستگاه فلزیاب تصویری امریکایی :

گنج یاب تصویری امریکایی در اصل به دستگاه هایی با تکنولوژی GPR که مختص زمین شناسی و مصارف ژئوفیزیک ساخته شده اند اطلاق میشود و کاربردی در زمینه فلزیابی و گنج یابی و طلایابی ندارند. کشور امریکا تولیدات بسیار زیادی در زمینه فلزیاب دارد ، کبری Cobra 400 توسط امریکا و دستگاه COBRA WIRELESS GPR توسط شرکت رادار تیم ( Radarteam )کشور سوئد ساخته می شود.

همانطور که قبلا اشاره کرده ایم این دستگاه ها به هیچ عنوان کاربردی برای فلزیابی و گنج یابی ندارند و فقط برای زمین شناسی و ژئوفیزیک طراحی و ساخته شده اند و افرادی به دلایل نامعلوم و بیشتر کلاهبرداری اقدام به فروش این دستگاهها تحت عنوان فلزیاب مبکنند در صورتی که این دستگاهها قابلیت کشف فلز را ندارند و از آنها میتوان به عنوان یک دستگاه مکمل برای کشف تونل ها و حفره های زیر زمین استفاده کرد.

Imaging-Metal-Detectors

این نکته را مد نظر داشته باشید که فلزیاب تصویری امریکایی وجود ندارد که در ایران بتواند کارایی لازم را داشته باشد. از این رو مراقب افراد کلاهبرداری باشید که دستگاه های بی کیفیتی که در داخل ایران ، دبی یا ترکیه ساخته می شوند را بعنوان دستگاه گنج یاب تصویری امریکایی با قیمت های بسیار بالا به فروش میرسانند.

فلزیاب های تولیدی شرکت IKPV :

برای دریافت جدیدترین قیمت گنج یاب با نمایندگی فلزیاب شیراز تماس گرفته و خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

برای دریافت قیمت جدید فلزیاب و  برای دریافت قیمت فلزیاب خارجی با واحد فروش به شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

بهترین فلزیاب های عمق زن

بهترین فلزیاب های عمق زن | بهترین آشکارسازهای فلز عمیق چیست؟ شما فقط از یک دوست یا اعضای خانواده در مورد طلا، نقره و یا جواهرات خبری دریافت کرده اید. شما ایده خوبی دارید که جستجو را آغاز کنید و اکنون به بهترین فلزیاب عمیق نیاز دارید تا آن را پیدا کنید.

باغ تست فلزیاب

باغ تست فلزیاب | ساخت باغ تست برای تسلط بر فلزیاب شما پاسخگویی فلزیاب به اهداف مختلف و بهینه سازی تنظیمات برنامه در محیط کنترل شده یک عامل کلیدی است.

تشخیص فلز زیر آب

تشخیص فلز زیر آب غواصی با یک آشکارساز فلزی فلزیاب در حین استفاده از یک هواکش و ماسک غواصی در نمک یا آب شیرین که معمولا کم‌تر از ۶ فوت عمق دارد . همچنین ممکن است همراه با گشت و گذار در دریاچه یا رودخانه باشد. این نوع شناسایی زیر آب نیاز به تجهیزات و […]

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید