فلزیاب دستی HD7 ساخت انگلستان

metaldetector فلزیاب Guartel, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب دستی HD7 ساخت انگلستان

فلزیاب دستی HD7

فلزیاب ها به گونه ها و دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند و یکی از این دسته ها که با نام فلزیاب دستی یا راکتی شناخته میشوند ، فلزیاب هایی هستند که دارای کاربرد امنیتی بوده و برای بازرسی بدنی در فرودگاهها، اماکن حساس و استادیوم ها و تجمعات بزرگ استفاده میشوند. این فلزیاب ها دارای وزن بسیار سبک بوده و توانایی تشخیص و یافتن اجسام فلزی کوچک را از فاصله ۱۰ تا ۳۰ سانتی متری دارند.

فلزیاب HD7 برای بازرسی بدنی در اماکن نظامی استفاده میشود و به علت حساسیت بالای محل کاربرد خود باید دارای دقت بسیار زیادی باشد . حساسیت این دستگاه مثال زدنی بوده و استفاده از ان بسیار ساده میباشد و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی نیز مقاوم بوده و استاندارد های وزارت دفاع انگلستان را با موفقیت گذرانده است. جالب است بدانید فلزیاب Guartel HD7 در نیروهای ویژه و ناتو مورد استفاده قرار میگیرد. این فلزیاب دستی با یک باطری ۹ ولتی کار میکند و قادر است تا بیش از ۴۰ ساعت به صورت مداوم کار کند.

مدارهای الکتریکی طراحی شده برای فلزیاب دستی HD7 بسیار قوی و مدرن بوده و به همین دلیل میتوان در ۹۹ درصد موارد با اطمینان از ان استفاده کرد همچنین دارای سیستمی میباشد که از سیگنال اهداف خیلی بزرگ چشم پوشی میکند ( مانند درب های فلزی بزرگ و … ) و با این کار از تداخل سیگنال جلوگیری کرده و میزان خطا را به صفر میرساند.

برخی از ویژگی های فلزیاب راکتی HD7 :

  • وزن ۳۲۰ گرمی
  • طول ۳۴ سانتی متری
  • سیستم هشدار تصویری ، لرزشی و صوتی
  • دمای کاری ۱۰- تا ۵۰ درجه سانتی گراد
  • قابلیت کاوش از فاصله ۳۰ سانتی متری
  • کشف انواع فلزات مختلف با هر سایزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، و سنسور GPR با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید فلزیاب دستی HD7 با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب F70 تولید Fisher آمریکا

فلزیاب F70 تولید Fisher آمریکا کمپانی فیشر در سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California امریکا پایه گذاری شد. دستگاههای تولیدی این شرکت همواره جزء بهترین ها و نوآورانه ترین های این عرصه هستند. این شرکت با تولید فلزیاب های سری F توانست سهم زیادی از بازار فروش فلزیاب های […]

فلزیاب ۱۲۸۰x تولید Fisher آمریکا

فلزیاب ۱۲۸۰x تولید Fisher آمریکا کمپانی فیشر در سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California آمریکا پایه گذاری شد. دستگاههای تولیدی این شرکت همواره جزء بهترین ها و مورد اعتماد ترین های این عرصه هستند.

فلزیاب MI-6 ساخت XP فرانسه

فلزیاب MI-6 ساخت XP فرانسه فلزیاب های کمپانی xp فرانسه نمونه هایی از فلزیاب است که علاوه بر سایز کوچک و دقت بالا قیمت پایینی نیز دارند. این فلزیاب ها کاربرد های امنیتی زیادی داشته و علاوه بر کاربرد های معمول ، از آن برای تعیین محل دقیق اهداف در عمق کم زمین نیز استفاده میشود […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید