فلزیاب ماهواره ای | گنج یاب ماهواره ای

metaldetector مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

فلزیاب ماهواره ای | گنج یاب ماهواره ای

فلزیاب ماهواره ای

شیوه جدید کلاهبرداری در وبسایت های کلاهبردار و شیادان دنیای فلزیاب فروش دستگاههای کاملا جعلی و بدون کارایی تحت عنوان فلزیاب ماهواره ای است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که توضیحاتی در این رابطه به خوانندگان عزیز ارائه بدهیم :

لغت ماهواره کلمه ای کلی است که گستره وسیعی از انواع ماهواره های تحقیقاتی و … را در بر میگیرد. از ماهواره های مختلف میتوان در موارد مختلفی استفاده نمود ، از هواشناسی و بررسی تغییرات جوی گرفته تا جزئی ترین موارد زندگی.

تنها ماهواره با کاربردهای زمین شناسی تحت مالکیت سازمان فضایی امریکا که به اختصار ناسا ( NASA ) نامیده میشود و همچنین اداره زمین شناسی امریکا قرار دارد. این ماهواره ها به دلیل آنکه بصورت نظامی برای ردیابی منابع و تحرکات در زیر زمین بهره برده میشود انتقال  اطلاعات این سیستم های ماهواره ای به بخش خصوصی و حتی بسیاری از کشورهای دنیا ممنوع است.

مدت هاست که دانشمندان در سراسر دنیا در این فکر هستند که با استفاده از امواج مایکروویو ساطع شده از ماهواره می توان زیر سطح زمین بسیار خشک را مشاهده نمود و بررسی ها و ازمایشاتی نیز انجام شده و موفقیت هایی را نیز در پی داشته است و هرساله ملیون ها دلار صرف چنین تحقیقاتی میشود و در اختیار هیچکس و یا هیچ سازمانی قرار نمیگیرد.از ماهواره میتوان در بررسی های کلی تر سایت های باستانی مانند پیدا کردن شهرهای زیر زمینی و یا تشخیص ناهنجاری های سطحی و یا رویت اشکالی که فقط از بالا میتوان دید و در موارد پیشرفته تر از آن برای کشف معادن بزرگ فلزات مورد استفاده قرار میگیرد.

با این تفاسیر به نظر شما امکان دسترسی افراد عادی به این ماهواره ها که ملیون ها دلار هزینه برای ساخت آنها صرف شده وجود دارد؟

برخی از ماهواره ها میتواند منابع را به صورت بسیار محدود و آن هم در سطح زمین تشخیص دهد و اطلاعات ارسالی آنها نیز بر روی بعضی سایت های اینترنتی برای بررسی سطحی یا مشخص شدن محل عملیات قابل مشاهده میباشد و بعضی از شرکت ها مانند ماینلب استرالیا نیز بصورت یک نرم افزار در سیستم خود قرار داده که بعد از انجام عملیات لوح فشرده مورد نظر را از سیستم خارج و به داخل یک سیستم کامپیوتری متصل به اینترنت قرار داده و به مرکز در امریکا متصل شده و اطلاعات نقاطی را بر روی سطح زمین مورد بررسی قرار داده در کامپیوتر اپراتور نمایش میدهد ولی این هم به این معنا نمی باشد که اپراتور بتواند از طریق ماهواره یک هدف معمولی یا شخصی یا گنج را کاوش نمود بلکه مانند یک سیستم  GPS موقعیت یاب میباشد که با نرم افزار طراحی شده با سیستم هماهنگ میگردد.

هنوز تکنولوژی به این پیشرفت نرسیده که فلزیابی طریق ماهواره بتواند زیر زمین را مشاهده کند و گنج های مدفون را نشان دهد. مطمئن باشید که اگر کوری هم بتواند به این فن آوری دست پیدا کند آن را در اختیار عموم قرار نمیدهد!

 

مشاهده برخی از محصولات ما :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت مشاوره در مورد فلزیاب ماهواره ای با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید

شاید دوست داشته باشید:

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید