فلزیاب مناسب برای شما چه فلزیابی است

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب مناسب برای شما چه فلزیابی است؟

افرادی که می خواهند به تازگی وارد عرضه فلزیابی شوند به دنبال خرید فلزیاب مناسب می باشند. اما برخی نمی دانند چه دستگاهی برای آن ها مناسب است. در این مطلب قصد داریم تا شما را در خرید گنج یاب مناسب راهنمایی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا نکته های قبل از خرید دستگاه را با هم بررسی کنیم. قبل از خرید گنج یاب باید ۴ نکته زیر را حتما در نظر بگیرید:

فلزیاب مناسب

در انتخاب فلزیاب مناسب چه نکاتی باید رعایت شود :

  • تصمیم بگیرید که کدام نوع اهداف بیشتر در منطقه شما یافت می شود.

به عنوان مثال، اگر شما در بیابان زندگی می کنید، احتمالا به تجهیزات زیر آب نیاز نخواهید داشت. اگر به دنبال کاوش گنج ، سکه و اشیاء ارزشمند و قدیمی هستید اول باید در مورد منطقه ای که در آن قرار مطالعه کنید و اطلاعات لازم در مورد گذشته آن را بدست آورید و مطمئن شوید که منطقه ای که در آن هستید دارای دفینه های باستانی باشد که در غیر این صورت خرید دستگاه گنج یاب برای شما گزینه مناسبی نمی باشد.

  • کمی در مورد اصول کاوش با فلزیاب مطالعه کنید.

شما برای کسب اطلاعات در مورد اصول اولیه کاوش می توانید با جستحو در اینترنت ، مقاله ها یا کتابخانه هر آنچه را که به دنلال آن هستید به دست بیاورید. این اطلاعات به شما یک درک کلی درباره کاوش در دفینه یابی و اصول کاوش می دهد. در مورد انواع فلزیاب ها نیز سیستم های VLF (فرکانس بسیار پایین) دستگاه های رایج هستند اما مدل های جدیدتری شامل سیستم پالس القایی(PI) می باشند.

  • آشنایی با اجزاء دستگاه فلزیاب.

قبل از اینکه اقدام به خرید دستگاه گنج یاب کنید باید اطلاعاتی در مورد خود دستگاه و اجزای تشکیل دهنده آن بدست بیاورید. فقط داشتن اطلاعات و شناخت جزئی از قطعات و نحوه عملکرد آن ها می تواند به شما در خرید دستگاه کمک بسزایی کند.

  • انتخاب بهترین و معتبرترین کمپانی جهت خرید.

بعد از رعایت نکته های بالا حالا نوبت به انتخاب یک شرکت معتبر جهت خرید دستگاه فلزیاب می باشد. شرکت های معدودی در ایران در زمینه تولید گنج یاب فعالیت می کنند اما بدون شک بزرگترین و معتبرترین آن ها شرکت IKPV می باشد. این شرکت بیش از دو دهه می باشد که در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های تصویری ، آنتن راداری ، حفره یاب ، فلزیاب مگنومتر و … فعالیت می کند.

برخی از ویژگی های مهم فلزیاب :

  • قدرت تفکیک
  • بالانس زمین
  • شناسایی هدف
  • فرکانس کاری
  • حساسیت
  • عمق کاوش

برخی از برترین محصولات IKPV :

[alert style=”warning”]برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، تعمیر فلزیاب ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب ارزان و … با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید. [/alert]

شاید دوست داشته باشید:

عمق نفوذ فلزیاب

عمق نفوذ فلزیاب ما در این مقاله چگونگی جلوگیری از کاهش محدوده عمق آشکارساز تحت شرایط واقعی جستجو را به صورت کامل به شما توضیح میدهیم.

راهنمای نهایی تشخیص فلز

راهنمای نهایی تشخیص فلز | نکات مهم در فلزیابی  شروع کار با تشخیص فلز ، همه چیزهایی که باید بدانید . در این راهنما، شما یاد خواهید گرفت که چه چیزی این سرگرمی است، چرا آن بسیار محبوب شده است، آنچه شما باید برای شروع تشخیص فلز باید بفهمید و خیلی بیشتر!

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا

بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا در این راهنمای ما نگاهی به بهترین فلزیاب ها برای کاوش طلا می اندازیم . ما فرکانس عملکرد، تکنولوژی، سهولت استفاده و هزینه را برای ارائه توصیه های بالا به ما مقایسه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید