فلزیاب ۱۰۹ Deep Pro ساخت شرکت Nokta

felezyabgpx فلزیاب NOKTA, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب ۱۰۹ Deep Pro ساخت شرکت Nokta

فلزیاب ۱۰۹ Deep Pro

معرفی شرکت Nokta:

با استفاده از مهندسان و افراد متخصص در زمینه طراحی و تولید و همواره سعی کرده تا بهترین و حرفه ای ترین محصولات را تولید کند و نیاز های مشتریان خود را برطرف کند و بدین طریق همیشه جزء بهترین شرکت های تولید کننده دستگاه فلزیاب در دنیا می باشد.

دستگاه های تولید شده توسط این شرکت دارای قابلیت ها و توانایی های منحصر بفرد که همین موضوع باعث شده تا محصولات این شرکت نسبت به رقبا متمایز باشد.شرکت نوکتا علاوه بر تولید فلزیاب های صوتی و پالسی گنج یاب های تصویری بی نظیری نیز تولید کرده است که در تولیدات تصویری این شرکت همواره بی نظیر بوده و هر شخصی که از دستگاههای شرکت Nokta استفاده کرده از کارکرد این دستگاهها کاملا راضی بوده و آنرا به عنوان یکی از بهترین ها به دیگران معرفی میکند تا دیگران نیز با این محصولات طعم موفقیت های بزرگ را بچشند .

بیشتر گنج یاب ها را با کمی تغییر در سیستم کارکرد می توان برای کاربردهای غیر از طلایابی نیز استفاده کرد. فلزیاب ۱۰۹ Deep pro شرکت نوکتا گنج یابی که برای  حفاری های تکنیکی ، تحقیقات و جست و جوی صحنه جرم و عملیات  های نجات طراحی و تولید شده است. این گنج یاب به راحتی هرنوع لوله دفن شده در زمین و دیوار ها ، کابل ها ، سوراخ های مخفی و ادواتی مانند چاقو ، تفنگ و گلوله را پیدا میکند.

برخی از ویژگی های فلزیاب ۱۰۹ Deep Pro :

  • دارای فرکانس کاری ۱۷٫۵ کیلوهرتز
  • دارای حساسیت قابل تنظیم
  • دارای بالانس دستی سطح زمین
  • مجهز به کویل ۹ اینچی ضد آب
  • دارای قابلیت کار با ۸ باطری استاندارد AA
  • وزن بسیار سبک ۱٫۸ کیلوگرمی

برخی از محصولات شرکت نوکتا :

جهت خرید فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب از نمایندگی فلزیاب بوشهر، نمایندگی فلزیاب یزد ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب شیراز ، نماینگی فلزیاب اهواز فقط با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب AT PRO

نقد و بررسی فلزیاب AT PRO مردم از دستگاه های فلزیاب کارایی مفید و خوبی را میخواهند تا طیف وسیعی از فلزات را تشخیص دهند . بهترین فلزیاب ها همچنین در طیف وسیعی از شرایط مختلف قادر به کار خوب خواهند بود.

نقد و بررسی فلزیاب CTX 3030

نقد و بررسی فلزیاب CTX 3030 فلزیاب Minelab CTX 3030 برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد. برای اطمینان از اینکه این محصول در خدمت کاربران خود بهتر باشد ، نسخه در ژانویه ۲۰۱۶ به روز شد.

نقد و بررسی فلزیاب MINELAB E-TRAC

نقد و بررسی فلزیاب MINELAB E-TRAC فلزیاب Minelab E-Trac پیشرفت فنی قابل توجهی در زمینه تشخیص فلز و کاوش گنج است. منوهای بروز آن ، کنترل نوآورانه ، گزینه های هدفمند جامع و طراحی محکم ، آن را از سایر دستگاه های فلزیاب جدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید