فلزیاب EDS Gold Catcher ساخت Detech بلغارستان

metaldetector فلزیاب Detech, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب EDS Gold Catcher ساخت Detech بلغارستان

فلزیاب EDS Gold Catcher

یکی از معتبرترین کمپانی های تولید فلزیاب و گنج یاب در جهان میباشد. این شرکت در شهر Shumen در ۸۰ کیلومتری شرق Varna بلغارستان واقع شده است. این شرکت اولین محصول خود را تحت عنوان فلزیاب SSP-2000 به بازار های جهانی عرضه کرد که پس از چند ماه مدل تکمیل شده آن یعنی فلزیاب SSP-2010 به بازار عرضه شد که تلفیقی از فلزیاب های پالسی و سیستم های مگنومتر بود.

یکی از دستگاههای ایده آل جهت گنج یابی و سکه یابی فلزیاب EDS Gold Catcher است که به نوعی جدیدترین دستگاه VLF است و راندمان بسیار بالایی در این زمینه دارد.فرکانس ۲۸ کیلوهرتزی این دستگاه باعث میشود تا بتوان با آن قطعات کوچک و تکه های ریز را کاوش کرد.طول قابل تنظیم این دستگاه باعث میشود که کارکردن با آن برای تمامی افراد حتی کودکان نیز آسان باشد. مدارهای الکتریکی پیشرفته فلزیاب EDS Gold Catcher باعث میشود تا بتوان از آن در هر دما و شرایط محیطی استفاده کرد. همانطور که میدانید اکثر فلزیاب ها در محیط های خیس و آب شور دچار اشتباه و خطا میشوند اما فلزیاب EDS Gold Catcher به دلیل داشتن سیستم حذف سیگنال مزاحم از راندمان بسیار بالایی در این گونه محیط ها برخوردار است.

برخی از ویژگی های فلزیاب EDS Gold Catcher :

  • فرکانس کاری ۲۸ کیلوهرتز
  • وزن ۱٫۶ کیلوگرمی (همراه با باطری)
  • قابلیت کار با ۶ باطری AA
  • حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  • دارای تکنولوژی Microprocessor
  • بالانس اتوماتیک و دستی سطح زمین
  • طول قابل تنظیم دسته فلزیاب
  • دو سال گارانتی (محدود به کشورهای خارجی)
  • جک هدفون ۳٫۵ میلی متری
  • کویل های ضد آب و کاملا استاندارد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری و  با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت مشاوره در مورد انواع گنج یاب با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب CS6MXi

نقد و بررسی فلزیاب CS6MXi اکنون می خواهیم نگاهی به فلزیاب CS6MXi محصول کمپانی C-Scope بیندازیم. این فلزیاب عالی دارای شهرت درخشان است که توسط بسیاری از کاوشگران در انگلستان استفاده می شود.

نقد و بررسی فلزیاب TEKNETICS T2

نقد و بررسی فلزیاب TEKNETICS T2 فلزیاب Teknetics T2 یک دستگاه مناسب و دارای سطح پیچیدگی متوسط است. این فلزیاب از دهه ۲۰۰۰ میلادی ، زمانی که کل سری T2 توسط شرکت سازنده شروع به انتشار کرد ، به بازار عرضه شده است. با توجه به بررسی های متعدد Teknetics T2 ، این مدل یک […]

نقد و بررسی فلزیاب AT PRO

نقد و بررسی فلزیاب AT PRO مردم از دستگاه های فلزیاب کارایی مفید و خوبی را میخواهند تا طیف وسیعی از فلزات را تشخیص دهند . بهترین فلزیاب ها همچنین در طیف وسیعی از شرایط مختلف قادر به کار خوب خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید