فلزیاب OKM | معرفی شرکت فلزیاب OKM آلمان

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب OKM | معرفی شرکت فلزیاب OKM آلمان

فلزیاب OKM

معرفی کمپانی فلزیاب OKM

کمپانی فلزیاب او کا ام آلمان تولید کننده گنج یاب، فلزیاب ، ، رادارهای نفوذی زمین ، تجهیزان الکترونیک زمین شناسی و سایر فناوری های شناسایی فلز است که در سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر آلتنبورگ (Altenburg) تاسیس شد.

شرکت فلزیاب OKM در ابتدای فعالیت خود با استفاده از فناوری های روز دنیا توانست فلزیاب های بسیار پیشرفته و با کیفیتی تولید کند که توجه فعالان در این زمینه را در پی داشت. این شرکت، گنج یاب های ساخت خود را در زمینه های مختلفی مانند فلزیاب صنعتی ، فلزیاب تفریحی، فلزیاب امنیتی ، کاوشی و … طراحی و تولید می کند و  جزء بهترین شرکت ها در زمینه ساخت فلزیاب بوده است.

محصولات فلزیاب ساخت شرکت فلزیاب OKM آلمان

گنج یاب های ساخت شرکت گنج یاب OKM آلمان علاوه بر داشتن تکنولوژی پیشرفته و منحصر بودن در بین سایر فلزیاب ها، داری نرم افزار ویژه اسکن سه بعدی زمین به نام Visualize 3D می باشند که بیش از پیش اجازه آنالیز و بررسی با دقت زیاد داده ها و تصاویر را برای گنج یاب های او کا ام می دهد. گنج یاب RICHEL M-160 محصول شرکت IKPV یک گنچ یاب مگنومتر پیشرفته می باشد. این گنج یاب مدل مشابه فلزیاب Future I-160 ساخت شرکت گنج یاب OKM است که نسبت به این فلزیاب دارای عملکرد قوی تر، خطای کمتر و قیمت مقرون به صرفه می باشد. جهت اجاره گنج یاب یا خرید گنج یاب RICHEL M-160 از نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران، نمایندگی فلزیاب آباده یا نمایندگی فلزیاب یزد می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب OKM آلمان

شاید دوست داشته باشید:

باغ تست فلزیاب

باغ تست فلزیاب | ساخت باغ تست برای تسلط بر فلزیاب شما پاسخگویی فلزیاب به اهداف مختلف و بهینه سازی تنظیمات برنامه در محیط کنترل شده یک عامل کلیدی است.

تشخیص فلز زیر آب

تشخیص فلز زیر آب غواصی با یک آشکارساز فلزی فلزیاب در حین استفاده از یک هواکش و ماسک غواصی در نمک یا آب شیرین که معمولا کم‌تر از ۶ فوت عمق دارد . همچنین ممکن است همراه با گشت و گذار در دریاچه یا رودخانه باشد. این نوع شناسایی زیر آب نیاز به تجهیزات و […]

عمق نفوذ فلزیاب

عمق نفوذ فلزیاب ما در این مقاله چگونگی جلوگیری از کاهش محدوده عمق آشکارساز تحت شرایط واقعی جستجو را به صورت کامل به شما توضیح میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید