فلزیاب Sand Shark محصول TESORO آمریکا

فلزیاب Sand Shark

felezyabgpx فلزیاب TESORO, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , ,

فلزیاب Sand Shark محصول TESORO آمریکا

فلزیاب Sand Shark :

در بین شرکت های تولید کننده فلزیاب در دنیا شرکت های آمریکایی به دلیل فعالیت دقیق و فروان انها در این زمینه توانسته اند خود را را تبدیل به یک غول اقتصادی در این عرصه بکنند که البته این یک چیز عادلانه است زیرا  انها با تولید محصولات بی نظیر خودشان را به اثبات رسانده اند یکی از محصولات بی نظیر این شرکت های  قدرتمند فلزیاب Sand Shark می باشد که دید شما را نسبت به فلزیاب های فرکانسی می دهد یکی دیگر از شرکت های موفق امریکا Tesoroمی باشد که از محصولات موفق آن می توان به فلزیاب Sand Shark اشاره کرد.

فلزیاب Sand Shark محصول پیشرفته و جدید شرکت Tesoro کشور آمریکا می باشد.این شرکت از سال ۱۹۸۰ در زمینه فلزیاب فعالیت دارد و تا کنون دستگاه های زیادی را تولید و به بازار عرضه کرده است.محصولات تسورو بیشتر به صورت پالسی عمل کرده و طراحی دستگاهها بیشتر به صورت کلاسیک می باشد.

دستگاه طلایاب Sand Shark توسط مهندس های مجرب شرکت Tesoro برای اپراتور های حرفه ای طراحی شده است.دستگاه Tesoro Sand Shark قابلیت تفکیک فلزات با دو حالت VCO و Normal می باشد.

این   دستگاهی با دقت و قدرت می باشد که به صورت پالسی عمل می کند و عمق زیادی را می تواند کاوش نماید.این دستگاه دارای طراحی زیبا و کلاسیک می باشد و می تواند نظر خریدار را به خود جلب نماید.این دستگاه مناسب  افرادی است که از دستگاه های فلزیاب انتظار کارایی  زیادی دارند .

قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب Sand Shark محصول شرکت Tesoro آمریکا :

 • دارای لوپ ۱۰٫۵ اینچی
 • فرکانس تولیدی در یک ثانیه: ۶۰۰ فرکانس
 • دارای ۲ حالت کاوش
 • عمق زیاد کاوش
 • طراحی زیبا
 • مجهز به مدار های پیشرفته
 • دارای هدفون و کیف مخصوص
 • عملکرد به صورت سیستم پالسی
 • کنترل های بیشتر از مدل های قبلی برای عملکرد دستی
 • قابلیت تعیین عمق هدف.
 • گارانتی محصول محدود در کشورهای خارجی

برخی از محصولات شرکت Tesoro آمریکا: 

برای خرید دستگاه گنج یاب Sand Shark ساخت  آمریکا می توانید با نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب گیلان تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Legacy 2500

فلزیاب Legacy 2500 ساخت BountyHunter امریکا

فلزیاب Legacy 2500 ساخت امریکا فلزیاب Legacy 2500 یکی از قوی ترین ساخته های کمپانی آمریکایی Bounty Hunter است که از سال ۱۹۸۸ در زمینه طراحی و تولید انواع فلزیاب های نظامی، صنعتی و طلایابی و گنج یابی فعالیت میکند و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت ها در این زمینه است. فلزیاب های […]

فلزیاب Legacy 3500

فلزیاب Legacy 3500 ساخت Bounty Hunter امریکا

فلزیاب Legacy 3500 ساخت امریکا فلزیاب Legacy 3500 یکی از قوی ترین ساخته های کمپانی آمریکایی Bounty Hunter است که از سال ۱۹۸۸ در زمینه طراحی و تولید انواع فلزیاب های نظامی، صنعتی و طلایابی و گنج یابی فعالیت میکند و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت ها در این زمینه است. فلزیاب های […]

فلزیاب Liberator

فلزیاب Liberator ساخت Teknetics امریکا

فلزیاب Liberator ساخت Teknetics امریکا   شرکت Teknetics واقع در شهر El Paso ایالت تگزاس امریکا یکی از موفق ترین و برترین تولید کنندگان فلزیاب و گنج یاب در سال های اخیر بوده است.این شرکت زیر مجموعه کمپانی معروف  Bounty Hunter است و کارخود را در سال ۱۹۸۳ آغاز و در سال ۱۹۸۹ جز بهترین تولید […]


همین حالا تماس بگیرید