فلزیاب Sand Shark محصول TESORO آمریکا

m-yousefi فلزیاب TESORO, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , ,

فلزیاب Sand Shark محصول TESORO آمریکا

فلزیاب Sand Shark :

در بین شرکت های تولید کننده فلزیاب در دنیا شرکت های آمریکایی به دلیل فعالیت دقیق و فروان انها در این زمینه توانسته اند خود را را تبدیل به یک غول اقتصادی در این عرصه بکنند که البته این یک چیز عادلانه است زیرا  انها با تولید محصولات بی نظیر خودشان را به اثبات رسانده اند یکی از محصولات بی نظیر این شرکت های  قدرتمند فلزیاب Sand Shark می باشد که دید شما را نسبت به فلزیاب های فرکانسی می دهد یکی دیگر از شرکت های موفق امریکا Tesoroمی باشد که از محصولات موفق آن می توان به فلزیاب Sand Shark اشاره کرد.

فلزیاب Sand Shark محصول پیشرفته و جدید شرکت Tesoro کشور آمریکا می باشد.این شرکت از سال ۱۹۸۰ در زمینه فلزیاب فعالیت دارد و تا کنون دستگاه های زیادی را تولید و به بازار عرضه کرده است.محصولات تسورو بیشتر به صورت پالسی عمل کرده و طراحی دستگاهها بیشتر به صورت کلاسیک می باشد.

دستگاه طلایاب Sand Shark توسط مهندس های مجرب شرکت Tesoro برای اپراتور های حرفه ای طراحی شده است.دستگاه Tesoro Sand Shark قابلیت تفکیک فلزات با دو حالت VCO و Normal می باشد.

این   دستگاهی با دقت و قدرت می باشد که به صورت پالسی عمل می کند و عمق زیادی را می تواند کاوش نماید.این دستگاه دارای طراحی زیبا و کلاسیک می باشد و می تواند نظر خریدار را به خود جلب نماید.این دستگاه مناسب  افرادی است که از دستگاه های فلزیاب انتظار کارایی  زیادی دارند .

قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب Sand Shark محصول شرکت Tesoro آمریکا :

 • دارای لوپ ۱۰٫۵ اینچی
 • فرکانس تولیدی در یک ثانیه: ۶۰۰ فرکانس
 • دارای ۲ حالت کاوش
 • عمق زیاد کاوش
 • طراحی زیبا
 • مجهز به مدار های پیشرفته
 • دارای هدفون و کیف مخصوص
 • عملکرد به صورت سیستم پالسی
 • کنترل های بیشتر از مدل های قبلی برای عملکرد دستی
 • قابلیت تعیین عمق هدف.
 • گارانتی محصول محدود در کشورهای خارجی

برخی از محصولات شرکت Tesoro آمریکا: 

برای خرید دستگاه گنج یاب Sand Shark ساخت  آمریکا می توانید با نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب گیلان تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro

نقدو بررسی فلزیاب Lone Star Pro یکی از مدل های اولیه سری فانتزی شرکت Hunter Bounty تنها فلزیاب Lone Star Pro است. اگر یابنده سکه‌ها هستید و برای استفاده عمومی به دنبال فلزیاب هستید این انتخاب عالی شما خواهد بود. این فلزیاب دارای ویژگی های عالی مانند آسان برای خواندن صفحه نمایش و هدفون و […]

نقد و بررسی فلزیاب Delta 4000

نقد و بررسی فلزیاب Delta 4000 این آشکارساز فلزی یکی از محبوب ترین و قابل اعتماد ترین دستگاه های سری Teknetics است. این بررسی کمک خواهد کرد که شما بیشتر بدانید در مورد این دستگاه ، این آشکارساز فلز با ویژگی های ایمنی خاص ایجاد شده است. این دستگاه برای افراد جدید و شکارچیان گنج […]

نقدو بررسی فلزیاب Gold Bug Pro

نقدو بررسی فلزیاب Gold Bug Pro فلزیاب Gold Pro Bug یکی از دستگاه های فوق العاه کمپانی fisher می باشد که در سال های اخیر در بازار بوده و نشان می دهد که او به شدت قادر به پیدا کردن قطعات طلا است. قابلیت شناسایی هدف در مورد آن بسیار خوب عمل می‌کند.


همین حالا تماس بگیرید