فلزیاب

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب چیست و چه کاربرد هایی دارد

در این مطلب قصد داریم در مورد فلزیاب ، تاریخچه آن و اینکه چه کاربرد هایی دارد صحبت کنیم. صنعت فلزیابی یکی از عرصه های جذاب و پر هیجان می باشد که مخاطبان خاص خود را دارد. البته امروزه استفاده از آن گسترده تر شده و با توجه به کاربرد هایی که دارد در مکان های مختلفی استفاده می شود.

 

فلزیاب

انواع فلزیاب ها :

فلزیاب‌های تفریحی (VLF) :

این نوع فلزیاب ها دارای وزن سبکی می باشند و همچنین این دستگاه ها از کویل های ۲۵ سانتی استفاده می کنند. دستگاه های VLF دارای عمق کاوش بسیار کم (تقریبا یک متر) ولی قدرت تفکیک بسیار بالایی دارند. فلزیاب های فرکانس بسیار پایین (VLF) مناسب کاوش در فلزات در سطح زمین می باشند.

فلزیاب‌های پالسی (PI) :

این نوع دستگاه دقیقا عملکردی مخالف با VLF ها دارد زیرا عمق کاوش بسیار بالایی دارند اما از قدرت تفکیک پایینی برخوردار هستند. این نوع سیستم ها بخاطر استفاده از باتری های اسیدی دارای وزن بالایی هستند . اما با همه تفاسیر این نوع سیستم ها بهترین نوع فلزیاب ها می باشد.

فلزیاب‌های فرستنده و گیرنده (PI) :

این نوع دستگاه ها دارای استفاده های عمومی نمی باشند و برای کشف لوله های آب و اشیاء فلزی و … می باشند. کار با این نوع فلزیاب ها بخاطر داشتن تنظیمات پیچیده و دشوار برای همگان آسان نمی باشند. این فلزیاب از یک سیستم فرستنده در جلو دستگاه و یک سیستم گیرنده در انتهای آن استفاده شده است.

کاربرد فلزیاب :

از فلزیاب با توجه به نوع سیستمی که دارد در زمینه های مختلفی استفاده می شود. از برخی فلزیاب ها برای کاوش در مناطق ساحلی جهت کشف اشیاء دفن شده در ساحل استفاده می شود. اما نوع دیگر از فلزیاب ها با نام فلزیاب امنیتی هستند که برای موارد امنیتی در فرودگاه ها ، اماکن نظامی و مذهبی ،استادیوم ها و … به منظور تفتیش بدنی استفاده می شوند که قابلیت نقطه زنی دارند.

برخی از برترین فلزیاب های دنیا :

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شیراز تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید